Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Voda, kanalizace
Archiv zpráv od 7.5.2021 do 14.6.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

14.6.2021
REMS Česká republika s.r.o.

Závitořezný stroj pro trubkové závity (1/16) ⅛ – 2", 16 – 63 mm, šroubové závity (6) 10 – 60 mm, ¼ – 2". Automatické upínací sklíčidlo. Univerzální automatická závitořezná hlava. Automatické chlazení a mazání.

9.6.2021
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Nesprávný provoz domácí vodárny nebo čerpadla v systému posílení tlaku vody může mít za následek poškození čerpadla a vznik netěsností v potrubí.

7.6.2021
ista Česká republika s.r.o.

Šetření energií a přírodních zdrojů znamená také ujistit se, že neplýtváme zbytečně vodou. Obzvláště to platí pro čas dovolených nebo pokud v létě trávíme čas mimo byt, třeba na chatě. Pro tyto případy se určitě vyplatí služba Detekce úniku vody.

3.6.2021
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Dosáhněte maximální účinnosti, aniž byste se museli obávat o pohodlí hostů! Neúčinná čerpadla někdy spotřebovávají zbytečně velké množství energie a vody, což může představovat velký zásah do vašich financí.

2.6.2021
Bola spol. s r.o.

Filtr na vodu je rychlou a jednoduchou možností, jak zlepšit kvalitu pitné vody. Filtry je ale nutné pravidelně čistit a měnit, způsob údržby se přitom odvíjí od druhu filtru.

27.5.2021
ASIO NEW, spol. s r.o.

To, že AS-POUSTR vychází z přírody a snaží se jí co nejvíce přizpůsobit, můžeme zdokumentovat přímo snímky z přírody. Příroda si v době, kdy stromy nemají listí, také pomáhá a zeleň řeší popínavkami.

24.5.2021
Nicoll Česká republika, s.r.o.

Od 1.5. jsou platné nové katalogy a ceníky společnosti Nicoll, která na trh dodává elektrotvarovky FRIALEN a tvarovky na tupo, výrobky pro odvodnění staveb, vnitřní instalace a sanitární techniku.

24.5.2021
Ekocentrum Koniklec

Debata se uskuteční na velmi aktuální téma našich měst, tedy adaptaci na změnu klimatu prostřednictvím modro-zelené infrastruktury (MZI). Jedná se o unikátní příležitost sdílet poznatky a zkušenosti s odborníky, kteří patří k nejlepším v ČR a jsou jim svěřovány úkoly národního zájmu.

21.5.2021
ABF, a.s.

Podzim letošního roku bude opět patřit nejvýznamnějšímu stavebnímu veletrhu u nás. Ve dnech 21. až 25. září proběhne již 32. ročník veletrhu FOR ARCH, a to opět na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Kromě tradiční oborové skladby, kterou FOR ARCH nabízí, se letošní nabídka vystavovatelů rozšíří díky mimořádnému souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

20.5.2021
RedEd.cz - čerpací technika

Magazín RedMag je tištěný časopis, který připravujeme pro zákazníky internetového obchodu RedEd.cz. Časopis o vodě, novinkách a zajímavostech z oblasti čerpací techniky. Aktuální vydání je online.

20.5.2021
EuroClean, s.r.o.

Česká společnost s více než 20letou tradicí má vlastní pobočku v Polsku a operuje úspěšně také na slovenském trhu. Zabývá se komplexními technologiemi na úpravu surové, pitné, procesní i odpadní vody.

20.5.2021
Viega s.r.o.

Kamenice nad Lipou je mezi turisty oblíbené město v okrese Pelhřimov. Jeho historické jádro je městskou památkovou zónou. Zahrnuje Městské muzeum, Kamenický zámek se zámeckým parkem, a i nově zrekonstruovaný Kamenický pivovar, který je umístěn v bezprostřední blízkosti zámku.

20.5.2021
REMS Česká republika s.r.o.

Rychlootáčivé zařízení s dělenými spirálami pro pracovní délku do 70 m. Účinné omílání řetězy a frézování až 740 min-1. Uzavřené hnací vřeteno chrání motor a pohon před nečistotami a vodou.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama