Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Voda, kanalizace
Archiv zpráv od 19.8.2021 do 4.10.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

4.10.2021
SANELA spol. s r.o.

V soutěži Firma roku 2021 Pardubického kraje uspěla společnost Sanela z Lanškrouna

2.10.2021
Asociace poskytovatelů energetických služeb (APES) ČR

Jaké jsou výhody metody EPC? Kde funguje nejlépe? Jak připravit EPC projekt s dotací? Jak bude vypadat dotační podpora energeticky úsporných projektů v následujících letech?

25.9.2021
Wavin Czechia s.r.o.

Instaluj prvotřídní kvalitu a za každý nákup tvarovek Ekoplastik a trubek Fiber Basalt Plus nebo EVO získej odměnu.

21.9.2021
Geberit spol. s r.o.

Sprchovací WC Geberit AquaClean se snadno propojí se smartphonem přes Bluetooth v nové mobilní aplikaci Geberit Home.

17.9.2021
Bola spol. s r.o.

Byť je kvalita pitné vody v ČR přísně hlídaná a obecně se považuje za bezpečnou a zdravou, určitá zdravotní rizika s sebou nese i konzumace vody z kohoutku. Řešením je dezinfekce a filtry na vodu.

16.9.2021
ALMEVA EAST EUROPE a.s.

Vzhledem ke vzrůstajícím legislativním nárokům jsme vyvinuli, a uvedli na trh nový typ sifonu ALMEVA ZEUS. Tento typ sifonu je vhodný pro všechny tlakové třídy P, H a v brzké době i třídy M.

14.9.2021
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Majitelé domácností a instalační firmy by neměli před topnou sezónou zapomenout na pravidelnou kontrolu kotle, komínu nebo dotlakování expanzní nádoby. Součástí revize by měla být i kontrola oběhového čerpadla a jeho příprava na topnou sezónu.

2.9.2021
ASIO

S vodou je potřeba uvážlivě hospodařit, ať ji máme stále dost. V mnoha případech můžeme nahradit pitnou vodu vodou dešťovou.

30.8.2021
Tepelná čerpadla Vaillant

Výrobky Vaillant mohou nově komunikovat s ostatními propojenými výrobky Loxone, a to díky otevřenému síťovému protokolu EEBUS pro inteligentní spojení různých platforem v propojené domácnosti.

23.8.2021
EuroClean, s.r.o.

Pitná voda musí být čirá a bez barvy. V případě, že tomu tak není, jsou v ní obsaženy organické nebo anorganické příměsi. Ty mohu i nemusí být hned zdraví nebezpečné.

20.8.2021
SanSwiss s.r.o.

PUR jsou bezrámové sprchové zástěny z kvalitních materiálů a s atraktivním designem. Díky masivním pantům, 8mm bezpečnostnímu sklu, stabilizačním vzpěrám a designovému madlu poskytuje řada PUR komfort při sprchování na několik let.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama