Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Voda, kanalizace
Archiv zpráv od 20.9.2021 do 31.10.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

31.10.2021
Pražské vodovody a kanalizace, a. s.

Letošní boj proti potkanům v rámci celoplošné deratizace v podání Pražských vodovodů a kanalizací byl úspěšný. Žádná městská část totiž nebyla zasažena mimořádným množství hlodavců. „Zvýšený výskyt potkanů jsme letos zaznamenali pouze v okolí stavebních prací v různých částech metropole,“ informoval tiskový mluvčí společnosti Tomáš Mrázek.

27.10.2021
EuroClean, s.r.o.

Technologický postup filtrace je nezbytným procesem úpravy vody v průmyslových i komerčních provozech a užitečným pomocníkem v domácnostech. Podívejte se co všechno můžeme z vody filtrovat.

27.10.2021
SANELA spol. s r.o.

Dopřát si po celým dni příjemnou sprchu, je snem asi každého. Umíte si představit něco pohodlnějšího než jít do sprchy, přiložit prst na symbol a voda teče?

25.10.2021
RedEd.cz - čerpací technika

Benzínová čerpadla jsou ideálním pomocníkem při přečerpávání větších objemů vody jako jsou bazény, rybníky, požární nádrže apod. Rozšířili jsme nabídku o čerpadla HERON.

15.10.2021
Glast.sk

Chcete si do koupelny pořídit novou vanovou baterii, ale nejste si jisti, na co vše se při jejím nákupu zaměřit a jakou baterii si vlastně vybrat? Nabízíme vám pomocnou ruku v podobě několika tipů, které vám pomohou usnadnit rozhodování.

8.10.2021
Luxusní koupelny Praha - Dorint DG centrum

Novou jednotku odsávání zápachu Geberit DuoFresh je možné nainstalovat do téměř všech podomítkových splachovacích nádržek Sigma.

6.10.2021
IVAR CS spol. s r.o.

Integrovaný čerpací systém pro posílení tlaku v komerčních budovách. Dostupný ve dvou výkonových řadách, obsahuje modulární komponenty umožňující odlišná nastavení k uspokojení potřeb vysokých budov.

4.10.2021
SANELA spol. s r.o.

V soutěži Firma roku 2021 Pardubického kraje uspěla společnost Sanela z Lanškrouna

2.10.2021
Asociace poskytovatelů energetických služeb (APES) ČR

Jaké jsou výhody metody EPC? Kde funguje nejlépe? Jak připravit EPC projekt s dotací? Jak bude vypadat dotační podpora energeticky úsporných projektů v následujících letech?

25.9.2021
Wavin Czechia s.r.o.

Instaluj prvotřídní kvalitu a za každý nákup tvarovek Ekoplastik a trubek Fiber Basalt Plus nebo EVO získej odměnu.

21.9.2021
Geberit spol. s r.o.

Sprchovací WC Geberit AquaClean se snadno propojí se smartphonem přes Bluetooth v nové mobilní aplikaci Geberit Home.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama