Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Voda, kanalizace
Archiv zpráv od 28.3.2021 do 29.4.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

28.4.2021
EcoStep s.r.o.

Přemýšlíte o úspoře, kterou vám přinese zavedení bezvodých pisoárů? Přidejte k tomu ještě aktuální akci firmy EcoStep.

24.4.2021
WILO CS, s. r. o.

Společnost WILO CS, tak jako každý rok, tak i tento připravila „Akci DOMESTIC", která platí od 1.4.2021 a končí s vydáním nové akce v 2022.

22.4.2021
SANELA spol. s r.o.

Zázemí pro personál včetně předoperačních sálů náchodské nemocnice, jsou nově vybaveny širokých portfoliem produktů od české značky Sanela.

19.4.2021
SanSwiss s.r.o.

Sprchové kouty řady TOP-LINE S jsou částečně rámové - jejich skleněné výplně jsou částečně vsazeny do rámů. Tenký rámový profil nebo prahová lišta velmi dobře brání vytékání vody ze sprchového koutu.

15.4.2021
ASIO NEW, spol. s r.o.

ASIO vzniklo již v roce 1993 a postupně si vybudovalo svoji pevnou pozici mezi výrobci a dodavateli vodohospodářských produktů.

14.4.2021
MEA Water Management s.r.o.

V Benešově byl nově postaven parkovací vícepodlažní dům u autobusového a vlakového terminálu. Vnitřní krytá stání byla odvodněna nízkými vypařovacími žlaby PG 1500 z polymerického betonu s tichým pojezdem. Střešní podlaží bylo odvodněno odlišně, a to nerezovým bodovým odvodněním.

14.4.2021
EuroClean, s.r.o.

Dezinfekce vody UV lampami za pomoci UV záření je moderní metoda mikrobiálního zajištění podzemní i povrchové vody. Pojďme se podívat na výhody i nevýhody této metody úpravy vody.

14.4.2021
IVAR CS spol. s r.o.

Integrovaný čerpací systém pro posílení tlaku v komerčních budovách. Dostupný ve dvou výkonových řadách, obsahuje modulární komponenty umožňující odlišná nastavení k uspokojení potřeb vysokých budov.

12.4.2021
Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Praktická koupelna se bez radiátoru neobejde. Navrhněte si ho pohodlně a bez cestování ze svého domova v novém online konfigurátoru, ať už pro sušení ručníků nebo vytápění.

11.4.2021
THERMONA, spol. s r.o.

Poptávka po rekreačních nemovitostech v loňském roce rostla nebývalým tempem. Nejinak tomu zřejmě bude i letos. Noví majitelé objekty často rekonstruují, a tak přichází na řadu mimo jiné i volba topného systému a ohřevu vody. Jaké má vytápění rekreačních objektů specifika?

7.4.2021
PERFEKTUM Group, s.r.o.

Novinka 2021: Odvlhčovač typu multipurpose pro intenzivní nasazení je skvělým řešením, ať už pro osobní či profesní účely. Objevte a využijte jeho nemalé přednosti.

6.4.2021
MEA Water Management s.r.o.

Ve Sportovním a rehabilitačním centru Brumlovka v Praze jsou podlahy u centrálního bazénu, ale také v prostorech sauny nebo rehabilitačních zařízení odvodněny nerezovými štěrbinovými žlaby MEA.

3.4.2021
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Na webu společnosti Grundfos a kanálu YouTube najdete webináře zaměřené na čerpadla zařazené do AKCE 2021. Videa byla vytvořena loni, ale informace v nich jsou stále platné.

1.4.2021
ASIO NEW, spol. s r.o.

Efekt městských tepelných ostrovů má negativní vliv na mikroklima měst. S rapidně přibývající zastavěnou nepropustnou plochou ve městech dochází k čím dál většímu tlaku na zeleň ve městech.

1.4.2021
Merxu s.r.o.

Doprava je na nás a při častějším nakupování zvyšujete svoji slevu! Čím větší nákup - tím vyšší bonus. Velikost bonusu závisí na čisté hodnotě nákupu provedeného do jednoho měsíce.

29.3.2021
AKIRE s.r.o.

Snažíte se ušetřit, kde se dá a už vás nic nenapadá? Víme jak na to. Rekuperace tepla z šedé vody je ta správná cesta. AKIRETHERM vrací teplo do objektů z teplých odpadních vod s vysokou účinností 78 %.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama