Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Voda, kanalizace
Archiv zpráv od 4.4.2021 do 5.5.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

5.5.2021
EcoStep s.r.o.

Víte, že existují toalety, které mají oproti splachovacím nečekané výhody? A nejedná se jen o sedací, lze pořídit i pisoár, který funguje bez vody. Krom úspory vody je jeho nesporným plusem to, že nezapáchá, neucpává se a údržba zabere minimum času.

4.5.2021
Hadice RONDO s.r.o.

Pomalu bude začínat sezóna napuštění bazénů. A právě proto bychom se v tomto článku chtěli zaměřit na správný výběr bazénové hadice.

4.5.2021
IVAR CS spol. s r.o.

Kalová čerpadla DAB řady FX jsou určena pro čerpání odpadních vod.

3.5.2021
REMS Česká republika s.r.o.

Přístroj na čištění trubek o Ø 20 – 50 (75) mm. Osvědčený, praktický přístroj pro rychlé použití při ucpání trubek, např. v kuchyni, koupelně, na toaletách.

30.4.2021
Viega s.r.o.

Popularita netradičních a neokoukaných barev v interiérovém designu stoupá a přirozeně pronikla i do návrhů koupelen. Těmto aktuálním trendům se nově přizpůsobuje sprchový žlábek Advantix Cleviva, který je nyní k dispozici kromě základní barvy ušlechtilá ocel také v barvách antracit, pozlacená, champagne a měděná.

28.4.2021
EcoStep s.r.o.

Přemýšlíte o úspoře, kterou vám přinese zavedení bezvodých pisoárů? Přidejte k tomu ještě aktuální akci firmy EcoStep.

24.4.2021
WILO CS, s. r. o.

Společnost WILO CS, tak jako každý rok, tak i tento připravila „Akci DOMESTIC", která platí od 1.4.2021 a končí s vydáním nové akce v 2022.

22.4.2021
SANELA spol. s r.o.

Zázemí pro personál včetně předoperačních sálů náchodské nemocnice, jsou nově vybaveny širokých portfoliem produktů od české značky Sanela.

19.4.2021
SanSwiss s.r.o.

Sprchové kouty řady TOP-LINE S jsou částečně rámové - jejich skleněné výplně jsou částečně vsazeny do rámů. Tenký rámový profil nebo prahová lišta velmi dobře brání vytékání vody ze sprchového koutu.

15.4.2021
ASIO NEW, spol. s r.o.

ASIO vzniklo již v roce 1993 a postupně si vybudovalo svoji pevnou pozici mezi výrobci a dodavateli vodohospodářských produktů.

14.4.2021
MEA Water Management s.r.o.

V Benešově byl nově postaven parkovací vícepodlažní dům u autobusového a vlakového terminálu. Vnitřní krytá stání byla odvodněna nízkými vypařovacími žlaby PG 1500 z polymerického betonu s tichým pojezdem. Střešní podlaží bylo odvodněno odlišně, a to nerezovým bodovým odvodněním.

14.4.2021
EuroClean, s.r.o.

Dezinfekce vody UV lampami za pomoci UV záření je moderní metoda mikrobiálního zajištění podzemní i povrchové vody. Pojďme se podívat na výhody i nevýhody této metody úpravy vody.

14.4.2021
IVAR CS spol. s r.o.

Integrovaný čerpací systém pro posílení tlaku v komerčních budovách. Dostupný ve dvou výkonových řadách, obsahuje modulární komponenty umožňující odlišná nastavení k uspokojení potřeb vysokých budov.

12.4.2021
Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Praktická koupelna se bez radiátoru neobejde. Navrhněte si ho pohodlně a bez cestování ze svého domova v novém online konfigurátoru, ať už pro sušení ručníků nebo vytápění.

11.4.2021
THERMONA, spol. s r.o.

Poptávka po rekreačních nemovitostech v loňském roce rostla nebývalým tempem. Nejinak tomu zřejmě bude i letos. Noví majitelé objekty často rekonstruují, a tak přichází na řadu mimo jiné i volba topného systému a ohřevu vody. Jaké má vytápění rekreačních objektů specifika?

7.4.2021
PERFEKTUM Group, s.r.o.

Novinka 2021: Odvlhčovač typu multipurpose pro intenzivní nasazení je skvělým řešením, ať už pro osobní či profesní účely. Objevte a využijte jeho nemalé přednosti.

6.4.2021
MEA Water Management s.r.o.

Ve Sportovním a rehabilitačním centru Brumlovka v Praze jsou podlahy u centrálního bazénu, ale také v prostorech sauny nebo rehabilitačních zařízení odvodněny nerezovými štěrbinovými žlaby MEA.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama