Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Voda, kanalizace
Archiv zpráv od 4.1.2021 do 18.2.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

18.2.2021
Nicoll Česká republika, s.r.o.

Aliaxis podporuje vzdělávací a odborné aktivity v oboru. Proto jsme rádi, že jsem mohli podpořit i novou odbornou publikaci napsanou panem Ing. Václavem Pekařem, CSc. věnovanou potrubním systémům .

18.2.2021
ASIO NEW, spol. s r.o.

... řešení hospodaření se srážkovými vodami (inspirované německou směrnicí), propustné povrchy, akumulace, zelené stěny, domovní ČOV, kalová problematika a další.

15.2.2021
Hellstein spol. s r.o.

Bezúdržbová technologie STMH se postupně rozšiřuje mezi oblíbené prodejce i na internetu. Nově můžete jedinečné technologie na čištění odpadních vod u svých rodinných domů zakoupit také na MALL.cz

12.2.2021
SANELA spol. s r.o.

Úspora vody nemusí být hlavním argumentem pro výběr automatického nebo elektronického vybavení koupelen a toalet. Samozřejmostí je i celkový vzhled výrobku.

11.2.2021
MDL Expo, s.r.o.

ZAČÍNAME O 11 DNÍ. Buďte spolu s nami u prvého "naozaj" virtuálneho veľtrhu a píšme spolu novú históriu - bezpečne a bez obmedzenia.

2.2.2021
AZP Brno s.r.o.

Představujeme atypický výrobek, který jsme vyráběli pro našeho zákazníka. Z požadavku výroby vany pro mytí psů jsme vytvořili „myčku“, ve které lze pohodlně vysprchovat svého domácího mazlíčka.

30.1.2021
IVAR CS spol. s r.o.

Integrovaný čerpací systém pro posílení tlaku v komerčních budovách. Dostupný ve dvou výkonových řadách, obsahuje modulární komponenty umožňující odlišná nastavení k uspokojení potřeb vysokých budov.

27.1.2021
UPONOR, s.r.o.

Nebylo to nic jiného než revoluce v instalatérské technologii – v roce 1990 společnost Uponor uvedla na trh své 1. svařované vícevrstvé kompozitní potrubí (MLCP). Trubky našly širokou škálu uplatnění v aplikacích rozvodů pitné vody a vytápění. Nabídly zvýšenou stabilitu, nízkou hmotnost a byly také jednoduché a časově nenáročné na práci.

20.1.2021

Pro komfortní používání je třeba správné rozestupy zařizovacích předmětů mezi sebou a od stavební konstrukce, správné výšky a v případě podkroví i respektování sníženého stropu.

20.1.2021
Grohe ČR s.r.o.

Hlavová sprcha GROHE Tempesta 250, která se vyrábí v německém Lahru, navíc zaujme štíhlým designem a elegantním chromovým povrchem. Tento úžasný design již byl oceněn renomovanou cenou iF Design Award 2020 a mezinárodně uznávanou ICONIC AWARD 2020: Innovative Architecture za inovativní přístup k architektuře.

14.1.2021
Sanela spol. s r.o.

„Čistota půl zdraví“, říká se. Základem je zvládnutá osobní hygiena.

12.1.2021
Trane ČR s.r.o.

Trane Rental poskytuje možnost pronájmu suchých chladičů pro náhradu nebo posílení zdroje chladu v zimním období při využití minimální elektrické energie a poskytují až 500kW chladicího výkonu.

11.1.2021
Zakra s.r.o.

Povolení domácí čistírny odpadních vod je proces plný nástrah a překvapení ze strany úřadů. Pokud nechcete ztrácet čas s úředníky, ozvěte se nám. Zajistíme projekt i povolení domácí čističky.

6.1.2021
ASIO NEW, spol. s r.o.

Představíme vám vizi modrozelené infrastruktury, technická řešení a konkrétní situace, ve kterých je můžeme využít, na jaké překážky můžeme narazit, a jak je můžeme překonat.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama