Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Voda, kanalizace
Archiv zpráv od 1.9.2021 do 18.10.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

15.10.2021
Glast.sk

Chcete si do koupelny pořídit novou vanovou baterii, ale nejste si jisti, na co vše se při jejím nákupu zaměřit a jakou baterii si vlastně vybrat? Nabízíme vám pomocnou ruku v podobě několika tipů, které vám pomohou usnadnit rozhodování.

8.10.2021
Luxusní koupelny Praha - Dorint DG centrum

Novou jednotku odsávání zápachu Geberit DuoFresh je možné nainstalovat do téměř všech podomítkových splachovacích nádržek Sigma.

6.10.2021
IVAR CS spol. s r.o.

Integrovaný čerpací systém pro posílení tlaku v komerčních budovách. Dostupný ve dvou výkonových řadách, obsahuje modulární komponenty umožňující odlišná nastavení k uspokojení potřeb vysokých budov.

4.10.2021
SANELA spol. s r.o.

V soutěži Firma roku 2021 Pardubického kraje uspěla společnost Sanela z Lanškrouna

2.10.2021
Asociace poskytovatelů energetických služeb (APES) ČR

Jaké jsou výhody metody EPC? Kde funguje nejlépe? Jak připravit EPC projekt s dotací? Jak bude vypadat dotační podpora energeticky úsporných projektů v následujících letech?

25.9.2021
Wavin Czechia s.r.o.

Instaluj prvotřídní kvalitu a za každý nákup tvarovek Ekoplastik a trubek Fiber Basalt Plus nebo EVO získej odměnu.

21.9.2021
Geberit spol. s r.o.

Sprchovací WC Geberit AquaClean se snadno propojí se smartphonem přes Bluetooth v nové mobilní aplikaci Geberit Home.

17.9.2021
Bola spol. s r.o.

Byť je kvalita pitné vody v ČR přísně hlídaná a obecně se považuje za bezpečnou a zdravou, určitá zdravotní rizika s sebou nese i konzumace vody z kohoutku. Řešením je dezinfekce a filtry na vodu.

16.9.2021
ALMEVA EAST EUROPE a.s.

Vzhledem ke vzrůstajícím legislativním nárokům jsme vyvinuli, a uvedli na trh nový typ sifonu ALMEVA ZEUS. Tento typ sifonu je vhodný pro všechny tlakové třídy P, H a v brzké době i třídy M.

14.9.2021
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Majitelé domácností a instalační firmy by neměli před topnou sezónou zapomenout na pravidelnou kontrolu kotle, komínu nebo dotlakování expanzní nádoby. Součástí revize by měla být i kontrola oběhového čerpadla a jeho příprava na topnou sezónu.

2.9.2021
ASIO

S vodou je potřeba uvážlivě hospodařit, ať ji máme stále dost. V mnoha případech můžeme nahradit pitnou vodu vodou dešťovou.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama