Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Slavnostní promoce studentů oboru Prostředí staveb a TZB (Bc.) v roce 2024

Dne 21. června 2024 se uskutečnily slavnostní promoce studentů Fakulty stavební v Nové aule VŠB - TU Ostrava, mezi kterými byli také absolventi oboru Prostředí staveb a TZB (Bc). Každoročně se na Fakultě stavební vytvářejí zajímavé práce v oboru techniky prostředí staveb s vysokou odbornou úrovní.

Vedle již tradiční ceny děkana za nejlepší bakalářskou práci se udělovala cena Společnosti pro techniku prostředí, z.s. za nejlepší bakalářskou práci a ceny Cechu topenářů a instalatérů České republiky, z.s. za nejlepší bakalářskou práci v kategorii Zdravotně technické instalace a Vytápění.

Práce Bc. Simony Kropáčové s titulem „Řešení zdravotechniky v rodinném domě s napojením na kořenovou čistírnu v obci Slatinky“ byla vybrána zkušební komisí jako nejlepší bakalářská práce v kategorii Zdravotně technické instalace, ocenění Cechu topenářů a instalatérů České republiky z.s., cenu předal Bohuslav Hamrozi, prezident CTI ČR.

V kategorii Vytápění si odnesl Bc. Martin Pitřík za bakalářskou práci s názvem „Rodinný dům v Pržně - návrh ohřevu teplé vody pomocí OZE“ cenu, kterou při slavnostním aktu předal Bohuslav Hamrozi, prezident CTI ČR.

Více informací o Cechu topenářů a instalatérů České republiky


Cech topenářů a instalatérů ČR
logo Cech topenářů a instalatérů ČR

Odborné vzdělávání, kurzy a odborné publikace. Tvorba a vydávání odborných publikací Topenářské příručky, Topenářských svazků (TS) a Topenářských pravidel (TP) a cechovního časopisu pro tepelnou techniku a instalaci pod názvem CTI INFO. Účelem a cílem ...

 
 
Reklama