Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Vybavení Automatických mlýnů nerezovými produkty SANELA

Produkty SANELA jsme přispěli k vytvoření moderního a funkčního prostředí v Automatických Mlýnech v Pardubicích

V našem nedávném projektu Automatické Mlýny v Pardubicích jsme měli jedinečnou příležitost přispět k transformaci prostředí do moderního a funkčního místa, které se vyznačuje praktičností a vkusem. SANELA se zapojila do této mise dodáním široké škály nerezových produktů, které spojují sofistikovaný design s prvotřídní funkčností.

Sociální zařízení a kuchyňské zázemí jsou vybaveny nerezovými produkty, které poskytují odolnost a snadnou údržbu. Od nerezových pisoárů a WC po nástěnné baterie, dávkovače mýdla, zásobníky na ručníky, umyvadla, zrcadla a další doplňky - všechny tyto prvky dodávají prostoru moderní vzhled a zároveň zajišťují dlouhodobou spolehlivost a vysokou kvalitu.

Místnosti jsou vybaveny betonovou stěrkou nebo bílými kachlemi, které dodávají prostoru industriální charakter a zároveň zajišťují snadnou čistotu a údržbu.

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí této úžasné transformace, která má přímý dopad na pohodlí a spokojenost návštěvníků Automatických Mlýnů. Každý detail, každý produkt byl pečlivě vybrán a instalován s cílem vytvořit prostor, ve kterém se každý cítí příjemně a komfortně.

Více informací


SANELA spol. s r.o.
logo SANELA spol. s r.o.

SANELA spol. s r.o. je předním českým výrobcem kompletního sortimentu sanitární elektroniky. Hlavním cílem společnosti je uspokojit vysoké nároky zákazníků na moderní sociální zařízení a jejich vybavení ve spojení s vysokou hygienou a komfortní obsluhou.

 
 
Reklama