Poznejte lépe některé z novinek v sortimentu elektrotvarovek Frialen® a montážního příslušenství Friatools®

Datum: 19.7.2017  |  Organizace: Aliaxis Utilities & Industry ČR  |  Firemní článek

Kromě nových navrtávacích odbočkových T –kusů s prodlouženým hrdlem DAA a navrtávací sedlové odbočky bez vrtáku SA UNI, jsou od letošního roku v produktové nabídce zařazeny přechodové tvarovky, zemní poklopy a také novinky v sortimentu svařovacích automatů FRIAMAT® a jejich příslušenství.

Aliaxis Utilities & Industry ČR
Průmyslová 367
252 42 Vestec

tel.:800 23 24 25 , 272 084 611
e-mail:
web:www.aliaxis-ui.cz

Přechodové tvarovky


Přechodový kus USTRS slouží ke spojování ocelových částí rozvodných systémů s trubním systémem z PE-HD. Ocelová část přechodového kusu je nerozebíratelně spojená a je zabezpečena proti pootočení. Přechodový kus je ukončen hrdlem na tupo, PE část lze svařovat metodou na tupo či elektrotvarovkou a ocelovou část ručním obloukovým svařováním obalenou elektrodou. Tyto tvarovky dodáváme v dimenzích od d 20/15 mm do d 630/600 mm.

Kromě tohoto přechodového kusu, jsou univerzální přechodové tvarovky PE-HD na mosaz UAM a UAN nově také v dimenzi závitového přechodu 3“ a 4“.

Svařovací automaty FRIAMAT®
Svařovací automaty FRIAMAT®
Miniskener čárového kódu
Miniskener čárového kódu

Svářečky s miniskenerem a další příslušenství

Samonivelační poklop
Samonivelační poklop

Svařovací automaty FRIAMAT® jsou již neodmyslitelnou součástí našeho sortimentu, nyní jsou všechny svářečky dostupné také ve variantě s miniskenerem. Miniskener čárového kódu je určen k rychlému a snadnému načtení svařovacího kódu a kódu Tracebility. Je dostupný pro všechny typy svařovacích automatů a je uložen v praktickém pouzdře. Nově také přidáváme kartu pro vzdálené ovládání svařovacího přístroje (FPASS), která umožňuje zapínat a vypínat svářečku přímo z výkopu pomocí čtecího pera nebo skeneru. Tato karta je kompatibilní se všemi typy svařovacích přístrojů FRIAMAT.

Samonivelační poklopy

Samonivelační poklopy jsou výškově nastavitelné a k zabudování do terénu a vozovek, kde rám poklopu je součástí živičných vrstev vozovky a shodně s ním se dotvaruje. Tyto poklopy se vyznačují pevností a odolností vůči mechanickému poškození. K instalaci poklopu se používá podkladová deska RENKO. Tyto poklopy mají kruhový tvar a jsou dodávány s víky v modré barvě s předlitým nápisem VODA.

 

Datum: 19.7.2017
Organizace: Aliaxis Utilities & Industry ČRSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Voda, kanalizace

logo WAVIN EKOPLASTIK
logo NICOLL ČR
logo GRUNDFOS
logo MEA
logo AUSTRIA EMAIL
logo ASIO
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Praze na Pankráci začala stavba budovy Mayhouse za 443 mil. KčSkladba ploché střechy jednoplášťové a dvouplášťovéDomov plný dobré energie s Yello EnergyBuďte letos o Vánocích originální. Zabalte dárek do vlastní dřevěné krabičky