Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Voda, kanalizace
Archiv zpráv od 19.8.2021 do 2.10.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

2.10.2021
Asociace poskytovatelů energetických služeb (APES) ČR

Jaké jsou výhody metody EPC? Kde funguje nejlépe? Jak připravit EPC projekt s dotací? Jak bude vypadat dotační podpora energeticky úsporných projektů v následujících letech?

25.9.2021
Wavin Czechia s.r.o.

Instaluj prvotřídní kvalitu a za každý nákup tvarovek Ekoplastik a trubek Fiber Basalt Plus nebo EVO získej odměnu.

21.9.2021
Geberit spol. s r.o.

Sprchovací WC Geberit AquaClean se snadno propojí se smartphonem přes Bluetooth v nové mobilní aplikaci Geberit Home.

17.9.2021
Bola spol. s r.o.

Byť je kvalita pitné vody v ČR přísně hlídaná a obecně se považuje za bezpečnou a zdravou, určitá zdravotní rizika s sebou nese i konzumace vody z kohoutku. Řešením je dezinfekce a filtry na vodu.

16.9.2021
Almeva East Europe s.r.o.

Vzhledem ke vzrůstajícím legislativním nárokům jsme vyvinuli, a uvedli na trh nový typ sifonu ALMEVA ZEUS. Tento typ sifonu je vhodný pro všechny tlakové třídy P, H a v brzké době i třídy M.

14.9.2021
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Majitelé domácností a instalační firmy by neměli před topnou sezónou zapomenout na pravidelnou kontrolu kotle, komínu nebo dotlakování expanzní nádoby. Součástí revize by měla být i kontrola oběhového čerpadla a jeho příprava na topnou sezónu.

2.9.2021
ASIO

S vodou je potřeba uvážlivě hospodařit, ať ji máme stále dost. V mnoha případech můžeme nahradit pitnou vodu vodou dešťovou.

30.8.2021
Tepelná čerpadla Vaillant

Výrobky Vaillant mohou nově komunikovat s ostatními propojenými výrobky Loxone, a to díky otevřenému síťovému protokolu EEBUS pro inteligentní spojení různých platforem v propojené domácnosti.

23.8.2021
EuroClean, s.r.o.

Pitná voda musí být čirá a bez barvy. V případě, že tomu tak není, jsou v ní obsaženy organické nebo anorganické příměsi. Ty mohu i nemusí být hned zdraví nebezpečné.

20.8.2021
SanSwiss s.r.o.

PUR jsou bezrámové sprchové zástěny z kvalitních materiálů a s atraktivním designem. Díky masivním pantům, 8mm bezpečnostnímu sklu, stabilizačním vzpěrám a designovému madlu poskytuje řada PUR komfort při sprchování na několik let.

19.8.2021
Viega s.r.o.

Netradiční umístění, vysoký odtokový výkon, snadné čištění a nedostižnou estetičnost nabízí sprchový stěnový žlábek Viega Advantix Vario. Minimalistický vzhled, nízká světlost odtokové linie, kompletní zabudování do stěny, ale rovněž možnost zkracování podle obkladačského plánu na milimetr přesně v rozmezí 300–1200 mm jsou zárukou toho, že si na první pohled samotného odtoku ani nevšimnete.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama