Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Voda, kanalizace
Archiv zpráv od 15.2.2020 do 18.3.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

17.3.2020
BELIMO CZ spol. s r.o.

S vlastním kompletním sortimentem čidel Vám firma Belimo nabízí všechny prvky HVAC z jedné ruky. Čidla pro měření teploty, vlhkosti, kvality vzduchu a tlaku jsou koncipovány pro dosažení bezproblémové kompatibility se všemi důležitými automatizačními systémy budov.

14.3.2020
Pražské vodovody a kanalizace, a.s.

Pražané se nemusejí obávat používat pitnou vodu z kohoutku k pití i k běžné hygieně. Voda pro hlavní město splňuje všechny parametry dané pro pitnou vodu a je pod stálým dohledem.

13.3.2020
PUMPA, a.s.

Představenstvo Asociace obchodu voda – topení (AOVT) každoročně oceňuje inovativní výrobky, služby a procesy v oboru voda – topení udílením Velkých cen AOVT. Za rok 2019 získal toto ocení v kategorii čerpací technika systém FRANKLIN ELECTRIC HES.

29.2.2020
Hellstein spol. s r.o.

Bez vody nelze žít. Je naprosto nepostradatelnou životodárnou tekutinou, bez níž se neobejdou lidé, zvířata, ani příroda. S opakujícím se suchem, které je důsledkem klimatické změny, význam vody, jejího užívání a ochrany neustále roste.

27.2.2020
ATEG TEPELNÁ TECHNIKA, s.r.o.

V normálním případě je možno získávat teplo jen z energetických zdrojů, které mají vyšší teplotu, než jejich přímé okolí. Například z plamene v kotli. Médium, ve většině případů voda, proudí okolo tohoto zdroje energie a přijímá vlivem velkého teplotního spádu jeho teplo.

26.2.2020
HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.

Ucpaný odpad není zrovna příjemná věc. A horší to je, když je potrubí ucpané za vaší odbočkou a do bytu vám teče vše, co nad vámi sousedi spláchnou. V tomto případě volejte profesionály.

25.2.2020
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Žlaby a svody mohou vypadat dobře a plnit přitom dokonale svou funkci i na moderních stavbách. Dokazují to speciální hranaté svody PREFA v kompletním hliníkovém systému. Díky stylovému a jednoduchému vzhledu jsou ideálním řešením pro odvodnění střech designových domů.

21.2.2020
FRABO

SOLARPRESS je série lisovacích tvarovek z mědi a bronzu se speciálním O-kroužkem navrženým pro zvládnutí vysokých teplot, a zvláště náročných pracovních situací v rozměrech od průměru 15 do 28 mm.

20.2.2020
ASIO NEW, spol. s r.o.

Bláto. Déšť. Vítr a teploty vysoko nad bodem mrazu. Ano, toto všechno je důsledkem kontinentálního oteplení způsobeného nepravidelným tornádem Margareta.

18.2.2020
Zakra s.r.o.

Sháníte projekt domovní ČOV v Ostravě, Praze či Brně? Pak Vám rádi pomůžeme. Projektanti společnosti Zakra mají rozsah po celé České republice. Stačí projekt ČOV poptat online nebo nám zavolat.

15.2.2020
ACO stavební prvky spol. s r.o.

Mlékárna a sýrárna ve Slovenském Dubníku je součástí několika na sebe navazujících staveb. A jeho součástí je také hygienické odvodnění ACO.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama