Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Voda, kanalizace
Archiv zpráv od 20.9.2020 do 20.10.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

20.10.2020
Viega s.r.o.

Aby pisoáry ve veřejných sanitárních prostorách zajišťovaly tu nejvyšší úroveň hygieny provozovatelům i uživatelům, měly by splachovat bezkontaktně.

17.10.2020
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Naší prací je zajistit, abyste ze svého čerpadla ALPHA dostali maximum. Proto jsme vytvořili krátká videa, která vás provedou nastavením čerpadel ALPHA3, ALPHA2 a ALPHA1L.

15.10.2020
RedEd.cz - čerpací technika

Oběhová čerpadla DAB EVOSTA jsou bestsellery mezi oběhovými čerpadly. Atraktivní cena a špičková technologie provedení, to jsou dva hlavní důvody, proč je EVOSTA 2 a EVOSTA 3 mezi zákazníky populární.

Vytápění a teplá voda ze vzduchu -  LG Therma V, foto LG Electronics CZ
14.10.2020
LG Electronics Polska Sp. z o.o.

LG Therma V - ušetřete své peníze a životní prostředí. Tepelné čerpadlo vzduch - voda je určeno pro vytápění a ohřev teplé vody v nových i starších rodinných domech, ale i v komerčních objektech.

13.10.2020
Grohe ČR s.r.o.

Sprchová toaleta představuje kombinaci tradičního WC a a bidetu. Pomocí sprchového ramene se postará o šetrnou očistu po každém použití toalety.

12.10.2020
EuroClean, s.r.o.

Jak navrhnout čistírnu odpadních vod tak, aby respektovala velkou denní nerovnoměrnost produkce odpadních vod?

9.10.2020
AQ PUMPY, s.r.o.

Profesionální vysokotlaký čistič speciálně navržený pro efektivní čištění ocelového a plastového lešení a bednění prostřednictvím vysokotlakého vodního paprsku - rotační tryskou MONRO-JET.

7.10.2020
HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.

Existuje mnoho případů, kdy nelze provést kamerovou prohlídku přípojky po toku z revizní šachty či čistícího kusu. Na tyto případy se používá tzv. satelitní kamera, která umí zajet z řadu do odbočky.

7.10.2020
MEA Water Management s.r.o.

Kompletní řešení pro dešťové i úkapové vody se letos v létě instalovalo na novou stavbu hasičské zbrojnice v Praze Holešovicích. Vnitřní žlaby SV1000 F a odlučovač ropných látek Q 10 l/s zachytávají a čistí vodu z vnitřního stání požární techniky.

30.9.2020
Aliaxis Utilities & Industry

I letos se účastníme tradiční konference Městské vody 2020, která se bude konat ve dnech 1. a 2. října ve Velkých Bílovicích. Zveme Vás také k našemu výstavnímu stolku.

30.9.2020
MEA Water Management s.r.o.

Při výstavbě nové pěší lávky v Praze-Tróji je třeba myslet i na odvodnění na konci mostovek. Při relativně velkém spádu by množství nezachycené vody mohlo způsobit problémy, nehodu cyklisty nebo chodce.

30.9.2020
Mirel Vratimov a.s.

Společnost Mirel Vratimov a.s. vyrábí jedny z nejznámějších termoizolačních materiálů na českém trhu vlastní značky MIRELON®. Součásti výrobního programu tepelných izolací jsou trubice MIRELON®.

23.9.2020
AQ PUMPY, s.r.o.

Vysokotlaký čistič CUBE 1250bar je profesionální zařízení pro tryskání vysokotlakým vodním paprskem od českého výrobce AQ PUMPY, s.r.o. Hlavní předností je výkon, jednoduché ovládání a bezpečnost.

23.9.2020
MEA Water Management s.r.o.

Na čistírnách odpadních vod se standardně instalují konstrukční prvky z kompozitních materiálů, např. zábradlí, rošty, poklopy, lávky nebo žebříky. Investor, město Budměřice na Slovensku, požadovalo bezúdržbové řešení, lehké konstrukce a dobré služby.

20.9.2020
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Představujeme nový typ cirkulačního čerpadla COMFORT se zákaznicky žádanou funkcí vestavných digitálních spínacích hodin. Díky této funkci lze jednoduše a rychle nastavit časový úsek, ve kterém je předpokládán odběr teplé vody. Výsledkem je efektivní provoz při nízké spotřebě energií.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama