Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Voda, kanalizace
Archiv zpráv od 4.5.2020 do 22.5.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

22.5.2020
AZP Brno s.r.o.

AZP Brno s.r.o. rozšiřuje sortiment o bateriový automatický dávkovač mýdla a gelové desinfekce. Napájení bateriemi 6xAA 1,5V, objem desinfekčního gelu 1l. Dávkovač máme skladem.

foto Žumpy – STAV s.r.o.
22.5.2020
Žumpy – STAV s.r.o.

Nabízíme železo-betonové žumpy s dopravou po celé ČR. Díky hydraulické ruce Vám žumpu vložíme přímo do výkopu. Žumpu lze již druhý den začít plnohodnotně používat.

ČOV v horách, ilustrační obrázek, foto redakce
21.5.2020
Asociace pro vodu ČR z.s.

Unikátní pohled na sucho, zkušenosti z Německa a Rakouska, používané typy čistíren a procesy povolování a provozování.

21.5.2020
REVEL, s.r.o.

Vážení technici, rádi bychom Vám poskytli aktualizované projekční podklady - formou ŠANONU s přikládaným paměťovým médiem obsahujícím grafické podklady v .dwg formátu pro přímé vklady do projektů.

Mínusy koupelny se záchodem, foto SIKO.cz
21.5.2020
SIKO.CZ

Pokud máte tu možnost, postavit si samostatnou místnost s „externím“ WC, udělejte to. WC v koupelně má více mínusů než výhod a v provozu domácnosti je to spíše problém.

Zdroj SIKO
16.5.2020

70 % tržeb zůstává díky velkoobchodu a e-shopu zachováno. Prodejny zůstávají pro maloobchod dál zavřené. Realizací ubylo a je menší tlak na řemesla, konzultovat lze on-line.

Porovnání nákladů na měření tepla, ilustrační foto redakce
15.5.2020
SOFTLINK s.r.o.

V poslední době přibývá případů, kdy se setkáváme s SVJ, kde jsou v jednotlivých bytech kalorimetry a kdy developer majitelům tzv. „středových“ bytů cenu navýšil.

14.5.2020
EuroClean, s.r.o.

Čistíme odpadní vody pro průmyslové provozy, řešíme ČOV pro města a obce, realizujeme čistírny infekčních odpadních vod pro nemocnice a laboratoře.

14.5.2020
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Záplavy a přívalové dešťě způsobují obrovské škody na majetku. S řadou odvodňovacích čerpadel Grundfos UNILIFT můžete značně snížit škody způsobené záplavami.

12.5.2020
EcoStep

Moderní toalety nemají dotykové obrazovky a roboty na úklid jako ze sci-fi. Moderní toalety jsou hygienické, prakticky bezúdržbové, ekologické a bez zápachu. A navíc už existují.

11.5.2020
MEA Water Management s.r.o.

Součástí nedávno dokončené rekonstrukce lázeňského domu Svoboda v Mariánských Lázních bylo také rozšíření wellness provozu. Renovované lázeňské centrum využívá vlastní minerální prameny, léčivé bahno a suchý plyn.

10.5.2020
LAUFEN CZ s.r.o.

Postát si ve sprše, relaxovat pod tekoucí vodou a zapomenout na stres všedních dní. Kdo by tyto chvilky v koupelně neměl rád. Aby se horká nebo naopak osvěžující sprcha stala příjemným zážitkem, na který se po celém dni těšíte, nestačí přitom jen vybrat ten správný sprchový kout.

8.5.2020
Wavin Czechia s.r.o.

Společnost Wavin, přední světový výrobce plastových potrubních systémů, se zapojila do celosvětového boje proti pandemii koronaviru a vyrobila a zdravotnickým zařízením napříč Evropou předala již 100 tisíc ochranných obličejových štítů. Firma plánuje ve výrobě pokračovat s denní kapacitou 10 tisíc kusů.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama