Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Voda, kanalizace
Archiv zpráv od 15.6.2020 do 21.7.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

21.7.2020
Nicoll Česká republika, s.r.o.

Výpočet velikosti nádrže díky nepravidelnosti dešťů a častým přívalovým srážkám stále častěji počítá se čtyřtýdenní spotřebou a kalkuluje tak větší nádrže. Ty jsou také stále žádanější.

18.7.2020
Vybero.cz

Zvolíte své požadavky, odkliknete a vybíráte produkty pouze z výrobků, které odpovídají vaší představě. Ke každému zboží navíc dostanete slovní hodnocení. Přesně takto funguje nový portál Vybero.cz.

17.7.2020
Aliaxis Utilities & Industry

Nová mobilní aplikace FRIAMAT APP pro pohodlné svařovaní pomocí mobilního telefonu a s možností dalších funkcí.

16.7.2020
SFA - SANIBROY, spol. s r.o.

Nová koupelna kdekoli, rychle a jednoduše. Ještě nikdy nebyla údržba tak jednoduchá ,rychlá a čistá! Bezplatná prodloužená záruka 3 roky. Všechny typy jsou skladem.

15.7.2020
SanSwiss s.r.o.

CADURA jsou designově nejvýraznější sprchové zástěny SanSwiss. Vše je v naprosté designové harmonii, nic není ponecháno náhodě. Design sprchových zástěn CADURA tak není jen hezký, je tzv. funkční.

10.7.2020
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Nenechte si ujít důležité informace, které Vám mohou usnadnit každodenní práci. V červnu se konala dvě online školení zaměřená na čerpadla z Grundfos AKCE 2020. Pokud jste je nestihli, můžete si pustit záznam z těchto školení.

Půdní sucho vymizelo,obr. www.intersucho.cz
9.7.2020

Stavy podzemních vod jsou v povodí Orlice, Labe od Orlice po Doubravu a stejně tak i horní Moravy silně nadnormální. Nepatrné sucho trvá pouze v severozápadních Čechách. V ČR sucho už není pozorované.

8.7.2020
Honeywell spol. s r.o.

Společnost Resideo Technologies Inc. (NYSE: REZI), přední světový výrobce a distributor systémových řešení pro komfort a bezpečnost domova, dnes oznámil znovuzavedení značky Braukmann do portfolia svých vodních produktů. Evropští zákazníci uvidí na produktech značku Braukmann již od června.

3.7.2020
Viega s.r.o.

Také vám vaše nová koupelna připadá jako ta nejkrásnější na světě? Tak její fotku pošlete do soutěže Viega – koupelna roku. Třeba zjistíte, že váš názor sdílí i odborná porota. Můžete vyhrát víkendový wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně nebo značkové designové župany.

25.6.2020
ASIO NEW, spol. s r.o.

V rámci platformy Go green! Regionální hospodářská komora, ve spolupráci s členskými firmami ASIO TECH, spol. s r.o. a HUTIRA - BRNO, s.r.o. připravili zajímavý webinář na téma hospodaření s vodou.

25.6.2020
PERFEKTUM Group, s.r.o.

Na vodu do zvlhčovače vzduchu nejsou kladeny žádné zvláštní požadavky. Pozor ale! Nejčastějším nežádoucím jevem všech zařízení pracujících s vodou bývá usazování vodního kamene.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama