Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Rohové ventily SCHELL - spolehlivá ochrana armatur

Datum: 19.2.2019  |  Organizace: SCHELL GmbH & Co. KG  |  Firemní článek

Modernizované rohové ventily s filtrem Schell Comfort vystaví stop veškerým nečistotám a usazeninám v pitné vodě a díky tomu chrání zdraví jejích uživatelů. Německá společnost SCHELL je již desítky let prakticky synonymem pro naprosto spolehlivé rohové ventily z kvalitních materiálů s vysokou kvalitou dílenského zpracování.

SCHELL GmbH & Co. KG
Zastoupení v ČR, Ing. Aleš Řezáč, Palliardiho 13
669 02 Znojmo

tel.:+420 602 754 712
e-mail:
web:www.schell.eu
Nový ventil SCHELL Comfort s filtrem
Nový ventil SCHELL Comfort s filtrem

Poslední rok slaví úspěchy na našem trhu také inovované rohové ventily s filtrem Schell Comfort. Ty svou hygienickou funkci vylepšují díky jemnějšímu filtru a z uživatelského hlediska stojí za pozornost i lehčí chod rukojeti a její inovovaný design.

Speciální filtr z velmi odolného polyetylénu je uložený v dutém vřeteni rohového ventilu. Velikosti jeho ok jsou pouhých 250 mikronů, což zaručuje spolehlivé zadržení i jemných nečistot, nebrání však samotnému průtoku vody. Ten je možno regulovat rukojetí Schell Comfort, která nastavuje chod vřetene. Rychlé uzavírání i otevírání ventilu probíhá bez jakéhokoli tlakového rázu. Údržba filtru rohového ventilu Comfort je snadná – jeho bezproblémový chod zajistí jen občasné vyjmutí filtru a vyčištění pod proudem vody.

Rohové ventily s filtrem SCHELL plní dva důležité úkoly zároveň: jednak chrání připojené armatury před mechanickým poškozením, jednat také také přispívají k výraznému zvýšení kvality pitné vody. Filtr bezpečně zachytí nečistoty ze zaneseného potrubí, uvolněný vodní kámen a další mechanické částečky, které se do vody dostanou během její cesty k odběrnému místu. Tradiční německý výrobce SCHELL je proslulý dlouhou životností a spolehlivostí svých výrobků a nejinak tomu samozřejmě je v případě těchto moderních rohových ventilů. Jsou vyrobeny z hygienicky nezávadné mosazi certifikované podle evropských norem DIN EN a jejich povrch je kvalitně pochromován. Značkou kvality je samozřejmě také visačka Made in Germany, kterou stále naleznete na všech výrobcích SCHELL.

Více informací o firmě Schell získáte na www.schell.eu nebo na níže uvedených kontaktech.

 

Datum: 19.2.2019
Organizace: SCHELL GmbH & Co. KGSdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Voda, kanalizace