Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Poznejte lépe některé z novinek v sortimentu elektrotvarovek Frialen® a montážního příslušenství Friatools®

Datum: 19.7.2017  |  Organizace: Aliaxis Utilities & Industry  |  Firemní článek

Kromě nových navrtávacích odbočkových T –kusů s prodlouženým hrdlem DAA a navrtávací sedlové odbočky bez vrtáku SA UNI, jsou od letošního roku v produktové nabídce zařazeny přechodové tvarovky, zemní poklopy a také novinky v sortimentu svařovacích automatů FRIAMAT® a jejich příslušenství.

Aliaxis Utilities & Industry
Nicoll Česká republika, s.r.o.
252 42 Průmyslová 367, Vestec

tel.:800 23 24 25 , 272 084 611
e-mail:
web:www.aliaxis-ui.cz

Přechodové tvarovky


Přechodový kus USTRS slouží ke spojování ocelových částí rozvodných systémů s trubním systémem z PE-HD. Ocelová část přechodového kusu je nerozebíratelně spojená a je zabezpečena proti pootočení. Přechodový kus je ukončen hrdlem na tupo, PE část lze svařovat metodou na tupo či elektrotvarovkou a ocelovou část ručním obloukovým svařováním obalenou elektrodou. Tyto tvarovky dodáváme v dimenzích od d 20/15 mm do d 630/600 mm.

Kromě tohoto přechodového kusu, jsou univerzální přechodové tvarovky PE-HD na mosaz UAM a UAN nově také v dimenzi závitového přechodu 3“ a 4“.

Svařovací automaty FRIAMAT®
Svařovací automaty FRIAMAT®
Miniskener čárového kódu
Miniskener čárového kódu

Svářečky s miniskenerem a další příslušenství

Samonivelační poklop
Samonivelační poklop

Svařovací automaty FRIAMAT® jsou již neodmyslitelnou součástí našeho sortimentu, nyní jsou všechny svářečky dostupné také ve variantě s miniskenerem. Miniskener čárového kódu je určen k rychlému a snadnému načtení svařovacího kódu a kódu Tracebility. Je dostupný pro všechny typy svařovacích automatů a je uložen v praktickém pouzdře. Nově také přidáváme kartu pro vzdálené ovládání svařovacího přístroje (FPASS), která umožňuje zapínat a vypínat svářečku přímo z výkopu pomocí čtecího pera nebo skeneru. Tato karta je kompatibilní se všemi typy svařovacích přístrojů FRIAMAT.

Samonivelační poklopy

Samonivelační poklopy jsou výškově nastavitelné a k zabudování do terénu a vozovek, kde rám poklopu je součástí živičných vrstev vozovky a shodně s ním se dotvaruje. Tyto poklopy se vyznačují pevností a odolností vůči mechanickému poškození. K instalaci poklopu se používá podkladová deska RENKO. Tyto poklopy mají kruhový tvar a jsou dodávány s víky v modré barvě s předlitým nápisem VODA.

 

Datum: 19.7.2017
Organizace: Aliaxis Utilities & IndustrySdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Voda, kanalizace