Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Zářivě zlatý sprchový kout od SanSwiss do Vaší koupelny!

SanSwiss vyrábí sprchové zástěny CADURA v elegantní zlaté barvě!

SanSwiss, tradiční český výrobce sprchových zástěn a vaniček, přichází s kolekcí CADURA GOLD LINE. Jedná se o exkluzivní sprchové zástěny promyšlené do nejmenšího detailu. Všechny pohledové díly - profily, madla, panty i kování jsou v trendové zlaté lesklé barvě.

Luxusní sprchové zástěny CADURA GOLD LINE od SanSwiss jsou určeny nejenom do koupelen, ale i do wellness center, hotelů a penzionů nebo pivních lázní - sprchové zástěny CADURA ve zlaté barvě si můžete prohlédnout např. v pivních lázních Spa Beerland v Praze.

SanSwiss vyrábí sprchové zástěny CADURA GOLD LINE v čirém skle a skle Shade,  ve standardní výšce 2000 mm a atypických šířkách i provedeních jako jsou např. výřezy, zkosení, zkrácené boční stěny s napojením na vanu, velkorysé U-montáže (sprchové dveře a dvě boční stěny) především do netradičně řešené koupelny. V sortimentu SanSwiss naleznete i trendové Walk-in zástěny, což jsou vlastně samostatné pevné stěny s posuvným dílem nebo pevné stěny s otočným dílem, který částečně zamezí stříkání vody z prostoru Walk-in zástěny.

Sprchové kouty lze instalovat přímo na podlahu, praktičtější je však kombinace „sprchová zástěna CADURA a sprchová vanička LIVADA“, která uživatelům nabídne špičkový komfort, kvalitu i design.

Sprchové zástěny CADURA ve všech barevných variantách - aluchrom, WHITE LINE, BLACK LINE i GOLD LINE si můžete prohlédnout v novém showroomu SanSwiss s.r.o. (Popovická 1123, 506 01). Těšíme se na Vás!

Více informací naleznete na www.sanswiss.cz


SanSwiss s.r.o.
logo SanSwiss s.r.o.

Společnost SanSwiss je předním evropským výrobcem sprchových koutů a vaniček. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Härkingenu ve Švýcarsku. Tři výrobní závody a 13 obchodních zastoupení zajišťují v 18 zemích Evropy prosazování obchodní strategie díky ...

 
 
Reklama