Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vintage styl jako záruka kvality

Datum: 27.11.2018 01:30  |  Organizace: LAUFEN CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost Roca se pyšní stoletou tradicí koupelnové keramiky, nábytku a vybavení. Za tu dobu představila spoustu výjimečných kolekcí, které se těšily velkému úspěchu. V letošním roce se značka rozhodla, že se vrátí k tradicím a představí novinkovou kolekci Carmen ve vintage stylu.

LAUFEN CZ s.r.o.
V Tůních 3/1637
120 00 Praha 2

tel.:+420 296 337 701
e-mail:
web:www.laufen.cz  www.jika.cz

A víte, co to znamená? Vintage znamená kvalitu, která časem zraje a získává na hodnotě. Je to prostě vše, co obstálo ve zkoušce času. A přesně takový je i design nové kolekce Carmen od společnosti Roca! Novinka je k vidění v pražské Prague Gallery v blízkosti náměstí I. P. Pavlova.

Kolekce představuje poctu jedné z nejimpozantnějších koupelen Roca ze 40. let. Carmen je jméno, které evokuje impozantnost, sebevědomí a vášeň. A přesně to vás i napadne při pohledu na kolekci nesoucí tento název. Vyniká především výrazným designem a ostrými hranami, které jsou typické pro 40. léta. Staví tím do kontrastu tradiční vzhled a nejnovější technologie, a právě proto v nabídce najdete vedle dobových kousků i technologické vychytávky.

Kolekce obsahuje jak umyvadla a toalety, tak i podumyvadlové a klasické skříňky v dobovém designu. Vaše koupelna se tak naplní duchem dřívějších časů a bude působit romantickým, ale zároveň smyslným dojmem. Také se můžete spolehnout na naprostou kvalitu výrobků, která je u koupelen Roca jistotou.

Novinka je k vidění v pražské Prague Gallery v blízkosti náměstí I. P. Pavlova.
Novinka je k vidění v pražské Prague Gallery v blízkosti náměstí I. P. Pavlova.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Hodnocení stavu sucha a jeho vývoje v průběhu roku 2018

21.3.2019 | redakce ze zprávy ČHMÚ
Z vyhodnocení dat je zřejmé, že zima nedokázala deficit z roku 2018 zaplnit a stav zásob podzemních vod je zejména v nižších polohách před začátkem vegetační sezóny velmi nepříznivý, a to i ve srovnání se situací na začátku roku 2018.

Setkání vodohospodářů u příležitosti Světového dne vody

20.3. 1:50   22. března 2019 se v Praze bude konat tisková konference v rámci odborného setkání vodohospodářů u příležitosti Světového dne vody. více >>>
Černé odběry vody a produkce odpadních vod, ilustrační obrázek, zdroj PVK, a.s.

Pražské vodovody a kanalizace hledají potenciální černé odběry

15.3.2019 | redakce podle tiskové zprávy PVK, a.s.
Z celkových 273 případů nelegálních produkce odpadních vod jich pracovníci PVK prokázali 81 %. U černých odběrů vody firma prošetřila 228 případů a prokázala 76 %.

70 vodovodních škod za den jako motiv bonusu pojišťovny

10.3.2019 | redakce podle informací České pojišťovny
Česká pojišťovna bojuje proti vodovodním škodám. K pojištění bytu dává nerezové hadičky. Dobré je zvážit i koncepční technické řešení pro předcházení vytopení, příp. monitoring spotřeby.

Cenou za odsolování je přebytek solanky

20.2.2019 | Carolyn Fortuna, Clean Technica.com, překlad: Petra Šrubařová
Odsolování je jednou z cest, jak získat dostatek pitné vody v jinak suchých oblastech. Jeho hlavním negativem je nadbytek odpadní solanky.

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Voda, kanalizace