Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nová kolekce Laufen SONAR: nevšední zážitek ve vaší koupelně

Datum: 12.11.2018 02:04  |  Organizace: LAUFEN CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

Laufen letos přišel s novou kolekcí nesoucí název SONAR, která se pyšní zcela nevšedním designem. Díky využití třetí generace tenkostěnné keramiky SaphirKeramik se španělské autorce Particii Urquola podařilo vytvořit zcela nový koupelnový svět.

LAUFEN CZ s.r.o.
V Tůních 3/1637
120 00 Praha 2

tel.:+420 296 337 701
e-mail:
web:www.laufen.cz  www.jika.cz

Použití tohoto materiálu otevřelo prakticky neomezené možnosti návrhů pokrokových designových řešení, jejímž výsledkem je i tato kolekce. Vyniká hlavně svým oblým, zcela symetrickým designem. Zároveň je na první pohled rozpoznatelná, a to díky struktuře, která u umyvadel nebývá běžná.

Patricia Urquiola, španělská designérka a umělkyně, která v současné době žije a působí v Milánu, navrhla i místní výstavní prostory společnosti Laufen, ale také stojí za celou autorskou kolekcí SONAR. Dominantou této série je samostatně stojící umyvadlo, které doplňují jak klasická umyvadla, tak dvoj-umyvadla. Jakousi výjimečností umyvadel jsou keramické zátky, které ozvláštňují a zároveň podtrhují celý jedinečný design kolekce.

Tuto zátku taktéž naleznete i u samostatně stojící vany, která je vyrobená z materiálu Sentec, speciálně vyvinutého společností Laufen. Hodí se do jakéhokoliv interiéru a s kombinací s umyvadlem vytváří nevšední harmonii ve vaší koupelně. Celá kolekce je vedená v moderním nadčasovém stylu s prvky minimalismu, jak velí aktuální trendy.

laufen

Kolekci SONAR, včetně dalších novinek společnosti Laufen CZ, jsou k vidění v prostoru Prague Gallery v blízkosti pražského náměstí I. P. Pavlova.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Hodnocení stavu sucha a jeho vývoje v průběhu roku 2018

21.3.2019 | redakce ze zprávy ČHMÚ
Z vyhodnocení dat je zřejmé, že zima nedokázala deficit z roku 2018 zaplnit a stav zásob podzemních vod je zejména v nižších polohách před začátkem vegetační sezóny velmi nepříznivý, a to i ve srovnání se situací na začátku roku 2018.

Setkání vodohospodářů u příležitosti Světového dne vody

20.3. 1:50   22. března 2019 se v Praze bude konat tisková konference v rámci odborného setkání vodohospodářů u příležitosti Světového dne vody. více >>>
Černé odběry vody a produkce odpadních vod, ilustrační obrázek, zdroj PVK, a.s.

Pražské vodovody a kanalizace hledají potenciální černé odběry

15.3.2019 | redakce podle tiskové zprávy PVK, a.s.
Z celkových 273 případů nelegálních produkce odpadních vod jich pracovníci PVK prokázali 81 %. U černých odběrů vody firma prošetřila 228 případů a prokázala 76 %.

70 vodovodních škod za den jako motiv bonusu pojišťovny

10.3.2019 | redakce podle informací České pojišťovny
Česká pojišťovna bojuje proti vodovodním škodám. K pojištění bytu dává nerezové hadičky. Dobré je zvážit i koncepční technické řešení pro předcházení vytopení, příp. monitoring spotřeby.

Cenou za odsolování je přebytek solanky

20.2.2019 | Carolyn Fortuna, Clean Technica.com, překlad: Petra Šrubařová
Odsolování je jednou z cest, jak získat dostatek pitné vody v jinak suchých oblastech. Jeho hlavním negativem je nadbytek odpadní solanky.

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Voda, kanalizace