Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Stylová černá úsporná baterie od Sanely

Sanela přichází s novinkou, černou bezkontaktní umyvadlovou baterií, která doplňuje už existující sortiment nerezových koupelnových doplňků.

Černá nepůsobí jen stylově a elegantně, ale je i přívětivější na údržbu. Teplotu vody si nastavíte jednoduše páčkou, s možností následného zafixování víčkem, tak aby nedocházelo k přenastavení.

Automatická černá směšovací umyvadlová baterie je doplněna úsporným perlátorem s průtokem vody 6 litrů za minutu, přičemž nechybí ani možnost hygienického proplachu. Firma Sanela už dlouhodobě podporuje životní prostředí a přispívá k jeho udržitelnosti, proto má v nabídce i další ještě šetrnější perlátory s průtokem 3,8 litrů nebo jenom 1,9 litrů vody za minutu. Ty splňují i mezinárodně uznávaný standard - certifikát LEED, v oblasti environmentálně šetrných a udržitelných budov.

Díky senzoru, který je součástí baterie, nedochází ke zbytečnému plýtvání vody. Jakmile senzor zaregistruje přítomnost ruky, spustí se voda, a naopak po umytí se voda okamžitě vypne. Samozřejmostí je bezpečnostní funkce vypnutí vody po určitém přednastaveném časovém limitu. Ten nastavíte jednoduše pomocí dálkového ovladače.

Více informací


SANELA spol. s r.o.
logo SANELA spol. s r.o.

SANELA spol. s r.o. je předním českým výrobcem kompletního sortimentu sanitární elektroniky. Hlavním cílem společnosti je uspokojit vysoké nároky zákazníků na moderní sociální zařízení a jejich vybavení ve spojení s vysokou hygienou a komfortní obsluhou.

 
 
Reklama