Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

V jednoduchosti je krása - Walk-in zástěny SanSwiss EASY

Walk-in zástěny mají dechberoucí vzhled – v jednoduchosti je totiž krása. Zapomeňte na pravidlo, že sprchová zástěna musí mít dveře a prahy. Walk-in zástěny jsou tvořeny pouze jednou nebo několika pevnými stěnami a Vy prostě jen vejdete.


Walk-in EASY - model STR4P v aluchromovém provedení s dekorem skla Shade.

Walk-in zástěna EASY je samostatná pevná stěna. Walk-in zástěny lze spolu libovolně i kombinovat – SanSwiss doporučuje tak zvané řešení Concept WALK-IN EASY (dvě walk-in zástěny v požadovaných šířkách, dvě stabilizační vzpěry, spojovací díl). Extravagantní matně černá BLACK LINE, nebeská matně bílá WHITE LINE nebo kovově lesklý stříbrný Aluchrom – to jsou tři skvostné barevné varianty profilů, které jemně podtrhnou kontury této walk-in zástěny.

Sofistikovaným řešením je STR4DUO – pevná stěna doplněná v pravém úhlu o fixní díl, díky němuž budete mít všechny výhody walk-in zástěny a zároveň větší ochranu proti stříkání vody ze sprchovacího prostoru. V nabídce v aluchromovém provedení a čirém skle. Standardní výška sprchové zástěny EASY je příjemných 2000 mm, pro extra komfort pak zvolte EASY STR4PX s výškou 2250 mm.

Walk-in zástěny EASY jsou standardně dodávány se stabilizační vzpěrou, volitelně lze však objednat i rohovou nebo stropní vzpěru, záleží na Vašem vkusu i dispozici koupelny.

Pro dekorativní vzhled sprchové zástěny nebo zajištění soukromí SanSwiss pro Vás vytvořil Walk-in zástěny s netradičními dekory skel – Shade a Brume s bílým sítotiskem na přední straně skla (v nabídce Aluchrom nebo WHITE LINE), EASY LOFT s černým sítotiskem a matně černými profily pro industriální vzhled nebo walk-in zástěny s chromovými dekory skel – vertikální linie, mřížka, stromy.

Sprchové zástěny SanSwiss EASY jsou vyrobeny z 8mm bezpečnostního skla. Speciální úprava Aquaperle minimalizuje usazování vodního kamene na skle. Sprchování nikdy nebylo tak EASY!

SanSwiss s.r.o.
logo SanSwiss s.r.o.

Společnost SanSwiss je předním evropským výrobcem sprchových koutů a vaniček. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Härkingenu ve Švýcarsku. Tři výrobní závody a 13 obchodních zastoupení zajišťují v 18 zemích Evropy prosazování obchodní strategie díky ...

 
 
Reklama