Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Designové sprchové kouty CADURA od SanSwiss

CADURA jsou designově nejvýraznější sprchové zástěny SanSwiss. Vše je v naprosté designové harmonii, nic není ponecháno náhodě. Design sprchových zástěn CADURA tak není jen hezký, je tzv. funkční.


Madlo sprchové zástěny bylo vyvinuto s mimořádnou péčí – je originální a také vysoce ergonomické. Posuvné dveře disponují tzv. Soft open/close systémem, takže chod dveří je snadný a tichý. I čištění posuvných dveří a prostoru za nimi je velmi snadné díky systému odklápění. Křídlové dveře se dají otevřít ven i dovnitř. Standardní výška sprchového koutu CADURA je rovných 2000 mm. Váš komfort je zajištěn jak při sprchování, tak při péči o sprchový kout.

Zvítězí u Vás klasické aluchromové provedení, nebo jedna ze tří barevných kolekcí? CADURA White Line – to jsou sprchové zástěny v neutrální bílé barvě, moderní CADURA Black Line je matně černá a nejnovější kolekcí je pak luxusní CADURA Gold Line ve zlaté. Na výběr je klasické čiré sklo nebo dekor skla Shade pro zajištění soukromí při sprchování.

Pro atypické koupelny SanSwiss vyrábí nejrůznější nestandardní provedení – možné jsou zvláštní rozměry, výřezy i zkosení. Přijďte si prohlédnout unikátní řadu sprchových zástěn CADURA k některým z našich prodejců! Prodejce ve Vašem městě najdete na www.sanswiss.cz.

CADURA je vítězem prestižní soutěže Bathroom Choice of the Year za rok 2019 v kategorii Sprchové kouty.

SanSwiss s.r.o.
logo SanSwiss s.r.o.

Společnost SanSwiss je předním evropským výrobcem sprchových koutů a vaniček. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Härkingenu ve Švýcarsku. Tři výrobní závody a 13 obchodních zastoupení zajišťují v 18 zemích Evropy prosazování obchodní strategie díky ...

 
 
Reklama