Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Novinky v ZTI 2020 - náhradní termín tradičního semináře STP je v listopadu

Nový termín tradičního semináře STP je 25. listopadu 2020 v Praze a 26. listopadu 2020 v Brně. Původní program bude aktualizován tak, aby i po půlročním odkladu byla v programu aktuální témata.

Novinky v ZTI 2020
Novinky v ZTI 2019 Praha, zdroj archiv STP, foto Ing. Marek Mádr

Náhradní termín za zrušené jaro

V letošním roce se s ohledem na nařízení vlády a epidemiologickou situaci seminář v tradičním jarním termínu nemohl konat. Nový termín:
25. listopadu 2020 – Masarykova kolej, Praha
26. listopadu 2020 – Hotel Continental, Brno

Seminář je vždy věnován aktuálnímu tématu a připravovaným změnám ve vnitřních i venkovních instalacích, rozvodech a hygieně vnitřních vodovodů, rozvodech plynu a odpadech. Program je složen z odborných přednášek např. o nových zákonech, normách a důležitých otázkách z praxe. Firemní řešení doplňují tyto odborné přednášky.
Půlroční odklad znamená znovu se vrátit k připravenému programu tak, abychom se v listopadu sešli nad skutečně aktuálními tématy. Podrobný aktuální program vám pošleme s pozvánkou na podzim.

Seminář je jednodenní a koná se v Brně a Praze. Seminář je pravidelně součástí Projektu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT. Součástí materiálů pro účastníky je sborník přednášek, příp. soubor materiálů.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás. Poslané přihlášky zůstávají v platnosti, hlásit se můžete kdykoliv.

seminář Novinky v ZTI
seminář Novinky v ZTI

Novinky v ZTI 2019, zdroj archiv STP, foto Ing. Marek Mádr
 
 
Reklama