Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Společnost Nicoll Česká republika se i letos představí na konferenci portálu tzbinfo

Představíme zde svůj odhlučněný odpadní systém dBlue. Zde bychom chtěli navázat na naše zkušenosti s dodávkami tohoto systému pro revitalizace panelových domů na Mostecku, Ústecku a Ostravsku.

Odhlučněné systémy vnitřní domovní kanalizace jsou již v současnosti běžným standardem v nových bytových a rodinných domech i objektech občanské výstavby. Zejména pak ve vícepatrových budovách je jimi stále častěji nahrazováno běžné odpadní potrubí při rekonstrukcích, protože právě hluk z odpadního potrubí je jedním z velkých problémů starých panelových domů i jiných starších objektů. Systém dBlue umožňuje snížení hluku odpadního potrubí až na 16 dB. Hlavním cílem při vývoji odpadního systému dBlue bylo vytvořit jednotný systém trubek, tvarovek a upevnění, který zajišťuje vysoké snížení hluku uvnitř potrubí a příznivý poměr ekonomických nákladů a nejlepších akustických výsledků ve své třídě.

Základní parametry systému dBlue
  • snížení hluku odpadního potrubí až na hladinu 16 dB při použití akustických objímek PHONOCLIP
  • vysoká odolnost vůči teplotám tekoucího odpadu až do +90°C (krátkodobě i +95°C)
  • vysoká odolnost vůči chemickým složkám obsaženým v odpadní vodě
  • hladké stěny znemožňují usazování vodního kamene
  • odolný proti korozi
  • rozměry trubek a tvarovek v plném rozsahu od průměru 40 mm do průměru 160 mm
  • dovoluje montáž i při teplotě pod -10°C
Nicoll Česká republika, s.r.o.
logo Nicoll Česká republika, s.r.o.

Nicoll Česká republika, s.r.o. je vaším spolehlivým dodavatelem stavebních materiálů - pro odvodnění a hospodaření s dešťovou vodou od střechy až po vsakování dešťové vody a liniové odvodnění a dále sortiment pro vnitřní instalace a sanitu.

 
 
Reklama