Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Robustní sprchové kouty SWING-LINE nevyžadující přesnou stavební připravenost

Univerzálně navržená řada sprchových zástěn SWING-LINE nabízí praktické a funkční řešení. Sprchové zástěny SWING-LINE umožňují vyrovnání nerovností svislých stěn pomocí instalovaných svislých profilů.


Sprchové zástěny lze variabilně umístit do niky, do rohu nebo vyrobit přesně dle Vašich požadavků a prostorových možností. Všechny dveře jsou vybaveny zdvihovým mechanismem, což usnadňuje otvírání dveří ven i dovnitř. 6mm bezpečnostní sklo je v nabídce v sedmi variantách. Všechna skla se standardně dodávají s antiplakovou úpravou Aquaperle.

Vedle standardních šířek až do 1400 mm jsou možné i zvláštní rozměry. Standardní výška je 1950 mm. Optimální stabilitu zajišťují stabilizační a rohové vzpěry, které jsou harmonicky začleněné do rámového profilu.

Řada SWING-LINE nabízí nejlepší možnou ochranu proti vytékající vodě – optimální těsnost je zajištěna díky prahové liště.

SanSwiss s.r.o.
logo SanSwiss s.r.o.

Společnost SanSwiss je předním evropským výrobcem sprchových koutů a vaniček. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Härkingenu ve Švýcarsku. Tři výrobní závody a 13 obchodních zastoupení zajišťují v 18 zemích Evropy prosazování obchodní strategie díky ...

 
 
Reklama