Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Walk-in zástěny EASY v elegantní matné černé

Sprchové zástěny typu Walk-in představují moderní a jednoduché bezdveřové řešení sprchového koutu. Sprchování nebylo ještě nikdy tak „EASY“.

Pouze jedna pevná skleněná stěna s elegantním černým profilem nabízí bezbariérový vstup do sprchového koutu, velkou šířku vstupu s maximálním prostorem pro relaxaci a v neposlední řadě i jednoduchou montáž a snadnou údržbu.

SanSwiss vyrábí Walk-in zástěny EASY ve velkorysé výšce 2000 mm a standardních šířkách od 800 mm do 1400 mm. Walk-in EASY v čirém skle lze dodat i v šířce 1600 mm. Kombinace nadčasového čirého skla a atraktivní černé matné barvy dodává sprchovým zástěnám punc luxusu. Kompaktní vyrovnávací profil v černé barvě výrazně zjednodušuje montáž. I v případě nerovných zdí ve vaší koupelně.

Osmimilimetrové bezpečnostní sklo je vybaveno antiplakovou úpravou Aquaperle – vynikající ochranou proti vodnímu kameni.

Walk-in zástěna je ukotvena stabilizační vzpěrou, která zajišťuje optimální stabilitu zástěny. Volitelně lze dodat i rohovou vzpěru. Obě vzpěry jsou v elegantní černé barvě.

Možná je i kombinace dvou pevných stěn ve stejném nebo zcela odlišném designu (řešení Concept Walk-in EASY včetně spojovacího dílu).

SanSwiss s.r.o.
logo SanSwiss s.r.o.

Společnost SanSwiss je předním evropským výrobcem sprchových koutů a vaniček. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Härkingenu ve Švýcarsku. Tři výrobní závody a 13 obchodních zastoupení zajišťují v 18 zemích Evropy prosazování obchodní strategie díky ...

 
 
Reklama