Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Walk-in zástěny EASY v elegantní matné černé

Datum: 9.5.2019 01:20  |  Organizace: SanSwiss s.r.o.  |  Firemní zpráva

Sprchové zástěny typu Walk-in představují moderní a jednoduché bezdveřové řešení sprchového koutu. Sprchování nebylo ještě nikdy tak „EASY“.

SanSwiss s.r.o.
Popovická 1123
50601 Jičín

tel.:493 644 411 (ústředna)
e-mail:
web:www.sanswiss.cz

Pouze jedna pevná skleněná stěna s elegantním černým profilem nabízí bezbariérový vstup do sprchového koutu, velkou šířku vstupu s maximálním prostorem pro relaxaci a v neposlední řadě i jednoduchou montáž a snadnou údržbu.

SanSwiss vyrábí Walk-in zástěny EASY ve velkorysé výšce 2000 mm a standardních šířkách od 800 mm do 1400 mm. Walk-in EASY v čirém skle lze dodat i v šířce 1600 mm. Kombinace nadčasového čirého skla a atraktivní černé matné barvy dodává sprchovým zástěnám punc luxusu. Kompaktní vyrovnávací profil v černé barvě výrazně zjednodušuje montáž. I v případě nerovných zdí ve vaší koupelně.

Osmimilimetrové bezpečnostní sklo je vybaveno antiplakovou úpravou Aquaperle – vynikající ochranou proti vodnímu kameni.

Walk-in zástěna je ukotvena stabilizační vzpěrou, která zajišťuje optimální stabilitu zástěny. Volitelně lze dodat i rohovou vzpěru. Obě vzpěry jsou v elegantní černé barvě.

Možná je i kombinace dvou pevných stěn ve stejném nebo zcela odlišném designu (řešení Concept Walk-in EASY včetně spojovacího dílu).

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Rozdíl mezi povodňovou mapou a stanoveným záplavovým územím

22.5.2019 | redakce podle informací MŽP
Povodňové mapy slouží pojistitelům jako primární zdroj pro tarifikaci rizika povodně a záplavy na území České republiky. Vodoprávním úřadem stanovená záplavová území jsou administrativně určená území, která mohou být při výskytu přirozené povodně dané doby opakování zaplavena vodou.

Sucho z pohledu terénního hydrogeologa

20.5.2019 | Mgr. Petr Nakládal
Informace o suchu v České republice jsou ve většině případů nadhodnocené, neakceptuje se přirozený chod klimatu a často se zkreslují data o podzemních vodách. Za některé projevy sucha si mohou lidé sami. Nejčastěji to bývá špatná práce při hloubení a vystrojování vrtů na vodu a tepelná čerpadla a antropogenní zásahy v krajině.

Zásoby pitné vody máme zajištěny, na krizové sucho jsme připraveni

18.5.2019 | redakce podle tiskové zprávy MŽP
Klíčovým bodem jednání Národní koalice pro boj se suchem začátkem května bylo zajištění zásobování domácností pitnou vodou, pokud začne docházet voda v povrchových i podzemních zdrojích v jednotlivých obcích.

Komentář ke Změně Z1 ČSN 75 5455 Výpočet vnitřních vodovodů

13.5.2019 | Ing. Jakub Vrána, Ph.D., Ústav TZB, Fakulta stavební VUT v Brně
Ve Změně Z1 ČSN 75 5455 jsou důležité úpravy příloh B, C a G, resp. nový vztah pro stanovení výpočtového průtoku v přívodním potrubí vnitřního vodovodu, výpočet délkové tepelné ztráty a příklad výpočtu vnitřního vodovodu.
Safírový potok, Jizerka, ilustrační obrázek, foto redakce

Připomínka výstavby vodárny v Káraném je dnes více než aktuální

12.5.2019 | Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce, Kryštof Drnek, historik PVK, a.s.
Jednou z vládou plánovaných a zmíněných staveb v rámci boje proti suchu je přivaděč Praha – Kladno. I proto se hodí ohlédnutí za třemi muži, kteří se podíleli začátkem 20. století na výstavbě vodárny v Káraném, která letos slaví 115. výročí od uvedení do provozu.

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Voda, kanalizace