Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
zateplení
financování oprav
rekonstrukci kotelny
čistou fasádu
Zjisti více
První on-line konference portálu TZB-info
Rekonstrukce a provoz bytových domů
středa 9.12.2020od 10:00 hod.
Registrovat se
Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Sprchové zástěny CADURA s posuvnými dveřmi – inspirovány přírodou

Sprchové zástěny CADURA s posuvnými dveřmi od společnosti SanSwiss jsou dokonalou kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů.

Elegantní posuvné dveře disponují „Soft open/close“ systémem pro snadné a tiché otvírání/zavírání – i u širších dveří. Vodicí profil s touto integrovanou funkcí je zakrytý. Dveře lze jednoduše odklopit a pohodlně vyčistit.Bezpečnostní 6mm sklo je vybaveno antiplakovou úpravou Aquaperle, která snižuje usazování nečistot a vodního kamene na skle. Posuvné dveře jsou dodávány s 10mm prahovou lištou pro optimální těsnost. Designové stabilizační nebo rohové vzpěry zajišťují perfektní stabilitu pevných stěn.

SanSwiss vyrábí sprchové zástěny CADURA i v atypických řešeních. Ať už se jedná o výřezy, zkosení či zkrácenou boční stěnu, která může volně navazovat na volně přiléhající vanu a přirozeně tak oddělit prostor mezi vanou a sprchovým koutem.

V nabídce i stále populárnější Walk-in zástěna. Nyní v netradičním řešení – s posuvnými dveřmi, které poskytují maximální prostor pro relaxaci při sprchování. Sprchové zástěny CADURA byly inspirovány přírodou a vyvinuty právě pro Vás!

Sprchové zástěny CADURA s posuvnými dveřmi – inspirovány přírodou
SanSwiss s.r.o.
logo SanSwiss s.r.o.

Společnost SanSwiss je předním evropským výrobcem sprchových koutů a vaniček. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Härkingenu ve Švýcarsku. Tři výrobní závody a 13 obchodních zastoupení zajišťují v 18 zemích Evropy prosazování obchodní strategie díky ...

 
 
Reklama