Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Výhody nízkého bazénového zastřešení vás učarují

Datum: 14.12.2018 4:20  |  Organizace: ALUPO s.r.o.  |  Firemní zpráva

Zastřešení bazénu může mít mnoho podob, nízká varianta však zaručuje nejen snadnou údržbu, ale také dokonalé splynutí s okolím i celkovým designem vaší zahrady.

ALUPO s.r.o.
Pražská 2458/3
678 01 Blansko

tel.:+420 515 157 005, +420 777 848 432
e-mail:
web:www.alupo.cz

Výhody nízkého bazénového zastřešení vás učarují

Bazénové zastřešení může mít mnoho podob, nízká varianta však zaručuje nejen snadnou údržbu, ale také dokonalé splynutí s okolím i celkovým designem vaší zahrady. Svou přítomností totiž zastřešení nikterak nenaruší estetický vzhled zahrady.  

Jednoduchý styl, který prodlouží koupací sezónu

Nízké a tedy nepodchozí bazénové zastřešení je skvělé především pro svůj jednoduchý design, který žádnou robustní konstrukcí nenarušuje ráz žádné zahrady. Hlavní výhodou nízkého zastřešení je nejen prodloužení koupací sezóny, úspora provozních nákladů, ochrana vody před nečistotami, ale i vyšší teplota vody v bazénu. Hlavní roli také hraje bezpečnost – nízké zastřešení bazénu nenaruší ráz zahrady, přesto ochrání děti, domácí mazlíčky i vás samotné před nechtěným pádem do bazénu. Nízké bazénové zastřešení také můžete zcela uzamknout a vybírat i z více variant barvy profilu či typu zasklení.  

Pro koho je nízké bazénové zastřešení?

Samozřejmě pro ty, kteří si chtějí užít koupací sezónu naplno. Ale také pro všechny majitele bazénů, kteří nechtějí svou zahradu esteticky znehodnotit robustní a příliš nápadnou konstrukcí jiných typů zastřešení. Nízké zastřešení bazénu je také ideální na menší zahrady, kterým neubere nic z jejich malebného kouzla. Upřít se nízkému zastřešení nedá ani výhoda snadnější údržby, a to i v zimních měsících, kdy ze zastřešení mnohem pohodlněji shrnete sníh. Nízké zastřešení je také staticky odolnější vůči větru a zmíněnému sněhu, vyniká snadnou montáží a také nižší pořizovací cenou.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Duben má nakročeno k rekordnímu suchu

17.4. 11:58   Letošní duben v Česku by podle meteorologů mohl být rekordně suchý. Nasvědčují tomu údaje o množství srážek v prvních dvou týdnech měsíce a aktuální vývoj počasí. více >>>

Legionella: ukrývá se uvnitř buněk, přesto má svá slabá místa

15.4.2019 | Michal Třeška, EuroClean s.r.o.
V našich podmínkách se k inaktivaci legionell používá oxid chloričitý (chlordioxid). Jeho výhodou je, že spolehlivě účinkuje za velkého rozsahu hodnot pH. Dokonce ničí i hůře přístupné mikroorganismy v biofilmech – viry, řasy a spory hub.

Do obcí míří peníze na pitnou vodu, elektromobily i šetrné veřejné osvětlení

12.4.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Ministr životního prostředí schválil investice pro zlepšení kvality života obyvatel v obcích obcí v souhrnné výši 366 milionů korun prostřednictvím 174 projektů z Národního programu Životní prostředí. Nejvyšší částku, téměř 100 milionů korun, si mezi sebou rozdělí přes 70 obcí ležících na území národních parků. Významná finanční pomoc putuje také na rekonstrukci veřejného osvětlení nebo pořízení ekologických vozů.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 18.04.2019 20:14

Pozvánka na odborný seminář Novinky ve zdravotní technice 2019

10.4.2019 | STP - Společnost pro techniku prostředí
Změny ve výpočtu vnitřních vodovodů, nová metoda stanovení objemu zásobníkového ohřívače nebo zásobníku teplé vody a novinky v energetické náročnosti z pohledu teplé vody, nová evropská norma v oblasti hospodaření se srážkovou vodou a novinky v oboru. Jste srdečně zváni, členové STP zdarma.
Izolace potrubí, ilustrační obrázek, zdroj ČOI

ČOI kontrolovala izolaci na potrubí

6.4.2019 | redakce
ČOI zkontrolovala celkem čtyři typy výrobků. Chybělo prohlášení o vlastnostech, označení CE, označení identifikačními údaji a údaji o výrobci, na štítku nebyly uvedeny deklarované vlastnosti výrobku a jejich úrovně.
diskuse: 1 příspěvek, 06.04.2019 09:44

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Voda, kanalizace