Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Průmyslové nouzové bezpečnostní a havarijní sprchy - tělní a kombinované sprchy - mrazuvzdorné modely

Řada IndustrialLine byla vyvinuta pro náročnější provozní podmínky v halách a výrobních zařízeních. Díky modulární konstrukci mohou být jednotlivé typy „ušity na míru“ Vašim požadavkům.

Průmyslové nouzové bezpečnostní a havarijní sprchy

Průmyslové bezpečnostní sprchy dodáváme v provedení z ušlechtilé nerezové oceli, některé modely v řadě PremiumLineextra ze speciální odolné nerezové oceli AISI 316/V4A nebo standardně z mosazi kryté zeleným chemicky odolným práškovým lakem.

Aby bezpečnostní sprchy fungovaly bez problémů i ve venkovním prostředí při teplotách pod bodem mrazu, musí být mrazuvzdorné.vyhřívaných variant je toto zajištěno automaticky regulovaným topným kabelem a dodatečnou izolací. Integrovaný termostat pak zajistí dodatečné vytápění. Obklad trubek a izolace má být z ušlechtilé, resp. nerezové oceli. Takto je zajištěna maximální odolnost zařízení v průmyslovém prostředí nezávisle na povětrnostních podmínkách.

Další variantou mrazuvzdorných sprch jsou samovyprazdňovací nouzové tělní sprchy s napájením v nezámrzné hloubce. Kulový ventil z nerezu je uložený v zemi v chráněné skříni, spouštění probíhá pomocí táhla, s automatickým vyprazdňováním v nezámrzné hloubce 1 000 mm.

Sprchy splňují normy ČSN EN 15154-1:2006 a 2:2006, DIN EN 15154-1:2006 a 2:2006, DIN 12899-3:2009, ANSI Z358.1-2014, GOST-R Certifikát č. 0145433.

Oční sprchy BangCo
logo Oční sprchy BangCo

Oční sprchy, tělní sprchy, bezpečnostní sprchy, tankové oční sprchy, tankové tělní sprchy. Dekontaminační bezpečnostní sprchy a stanice. Oční vymývačky. Soupravy pro přepravu ADR. Bezpečnostní nádoby. Bezpečnostní skříně pro chemikálie, hořlaviny. ...

 
 
Reklama