Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Kaldewei zařizuje luxusní byty v hamburském Apartimentu

Již brzy přivítá své nájemníky technologicky nejvyspělejší obytný dům v Německu.Nájemníci si zde mohou užívat nejmodernějších rafinovaností jako je komfortní ovládání prostřednictvím aplikací, Wi-Fi a Bluetooth, kterými je dům vybaven od vstupních dveří až po podkroví. Vedle technologií inteligentní domácnosti sází tento objekt i na další produktová řešení nejvyšší kvality a při budování koupelen se rozhodl pro design značky Kaldewei.

Koupání v Apartimentu se díky modelům van Conoduo a Puro Duo ze smaltované oceli Kaldewei mění v jedinečný zážitek. Modely van se vyznačují dvěma komfortními opěrkami zad a odtokem umístěným uprostřed vany. Vzhled koupelen luxusního Apartimenta doplňují i extra ploché sprchové vaničky zcela v úrovni podlahy modelu Conoflat.

Kaldewei je jako špičkový německý výrobce koupelnového vybavení spolehlivým partnerem pro realizaci bytových stavebních projektů s vysokými požadavky na design a kvalitu. Důkazem slibu kvality firmy Kaldewei je 30letá záruka.

www.kaldewei.cz
Kaldewei CS, s.r.o.
logo Kaldewei CS, s.r.o.

Firma Kaldewei GmbH & Co. KG je předním výrobcem koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, na které poskytuje záruku až 30 let! V sortimentu má sprchové vaničky, koupací i vířivé vany. Díky více než 350 modelům nabízí řešení ...

 
 
Reklama