Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Sprchové vaničky ze smaltované oceli Kaldewei s dlouhou životností

Extra ploché sprchové vaničky vyrábí přední výrobce z vysoce kvalitní smaltované oceli Kaldewei, která se v oblasti sanitárního vybavení osvědčuje již několik desetiletí.

Na povrchu s tvrdostí skla nevznikají i při častém používání a čištění ani ty nejmenší škrábance, ve kterých by se mohly usazovat nečistoty a bakterie. Smaltované extra ploché sprchové vaničky od Kaldewei tak zůstávají trvale krásné a zároveň jedinečným způsobem spojují hospodárnost, estetičnost a funkčnost.


  • Příslibem kvality "záruka 30 let" podtrhuje Kaldewei dlouhou životnost svých výrobků a stará se o mimořádně dlouhé intervaly renovací a jistotu při plánování.
  • S deseti produktovými řadami, 57 různými rozměry a více než 50 000 variantami nabízí Kaldewei zcela flexibilní řešení sprch, které splní každý prostorový požadavek, ať již jde o modernizaci nebo o novostavbu.
  • Nejenom investorům, ale také nájemníkům poskytují sprchy v úrovni podlahy od Kaldewei nejvyšší míru bezpečí. Koneckonců je lze instalovat absolutně bez prahů, takže umožňují pohodlný přístup bez hran, o něž by se dalo klopýtnout. Na přání je lze opatřit protiskluzovou úpravou povrchu, jako například Kaldewei Secure Plus.
Kaldewei CS, s.r.o.
logo Kaldewei CS, s.r.o.

Firma Kaldewei GmbH & Co. KG je předním výrobcem koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, na které poskytuje záruku až 30 let! V sortimentu má sprchové vaničky, koupací i vířivé vany. Díky více než 350 modelům nabízí řešení ...

 
 
Reklama