Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Smaltovaná ocel, dokonalý materiál pro koupelnu

Investice do koupelny hrají při finančním plánování výstavby bytů rozhodující roli. Koupelny musejí být nejenom příjemně a nadčasově zařízené, ale také ekonomicky výnosné.

Kvalita materiálu zde není jen faktorem v konkurenční soutěži, ale také rozhodujícím kritériem pro délku používání. Proto je Kaldewei kompetentním partnerem bytové ekonomiky – extra ploché sprchové vaničky, koupací vany a umyvadla z hodnotné smaltované oceli Kaldewei nabízejí výjimečné přednosti, které se velmi brzy vyplatí.


  • Smaltovaná ocel Kaldewei je materiál nejvyšší kvality, který je díky svému povrchu s tvrdostí skla velmi hodnotný a odolný zároveň. Důkazem slibu kvality firmy Kaldewei je 30letá záruka.
  • Tato neuvěřitelně dlouhá životnost minimalizuje náklady na pořizování náhradního vybavení a modernizaci – investoři tak získávají důležitou jistotu při plánování a nemusejí z dlouhodobého hlediska zatěžovat své finance.
www.kaldewei.cz
Kaldewei CS, s.r.o.
logo Kaldewei CS, s.r.o.

Firma Kaldewei GmbH & Co. KG je předním výrobcem koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, na které poskytuje záruku až 30 let! V sortimentu má sprchové vaničky, koupací i vířivé vany. Díky více než 350 modelům nabízí řešení ...

 
 
Reklama