Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Umyvadla ze smaltované oceli Kaldewei definují nová měřítka hodnot

Koupelna představuje ideální prostor k prožití luxusních zážitků. Scénu zde tvoří moderní architektura a kvalitní materiály, které každodenním úkonům propůjčují nový lesk a novou hodnotu.Místem, kde si všichni mohou užívat nejvyššího luxusu, se čím dál tím více stává vlastní domov. Ten je synonymem času pro sebe a svou rodinu. Času, udělat pro sebe něco dobrého.

Díky umyvadlům ze smaltované oceli Kaldewei je luxus v koupelně novým standardem. S těmito kousky koupelnového vybavení totiž přichází zcela nové a jedinečné vnímání hodnot. Špičkový výrobce Kaldewei nabízí se svými pěti designově vydařenými řadami umyvadel ze smaltované oceli maximum, pokud jde o individuální ztvárnění koupelny. Moderní designové prvky vytvářejí působivou atmosféru harmonicky sladěnou s koupací vanou nebo smaltovanou extra plochou sprchovou vaničkou. Kaldewei navíc na své umyvadla nabízí 30 let záruky.

www.kaldewei.cz
Kaldewei CS, s.r.o.
logo Kaldewei CS, s.r.o.

Firma Kaldewei GmbH & Co. KG je předním výrobcem koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, na které poskytuje záruku až 30 let! V sortimentu má sprchové vaničky, koupací i vířivé vany. Díky více než 350 modelům nabízí řešení ...

 
 
Reklama