Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

GROHE Rapido nyní se skrytou baterií a bezpečnou instalací

Instalatéři teď mohou využít komplexní tovární instalace určené pro profesionální montáž do zdiva i sádrokartonu. Ochrání zdi proti vlhkosti a splňují také požadavky na zvukovou izolaci.

Správná instalace, jakož i dodržení povinných norem jsou opět o něco jednodušší se skrytými instalacemi GROHE pro pákové baterie a termostaty. Instalatéři teď mohou využít komplexní tovární instalace určené pro profesionální montáž do zdiva i sádrokartonu. Ochrání zdi proti vlhkosti a splňují také požadavky na zvukovou izolaci (např. dle nařízení DIN 4109).

Modely Rapido E a Rapido T pro pákové baterie a termostaty GROHE už roky pomáhají rychlé a bezpečné montáži skrytých vodoinstalací. Instalace GROHE jsou navrženy tak, aby splňovaly technické požadavky jednotlivých produktových řad a přitom s mimořádně mělkou hloubkou zapuštění (70 mm) maximálně zjednodušily montáž.
GROHE rozšiřuje tuto řadu o Rapido C, skrytou baterii s keramickou hlavou. Jako všechny produkty Rapido GROHE, platí i pro Rapido C záruční doba 10 let.

Nové Rapido C je idální řešení pro sprchy s různorodými instalacemi.

Nabídkou ventilu v instalačním boxu GROHE optimalizuje montážní podmínky instalatéra na místě.

  • Zřetelné značení usnadňuje uložení každého boxu přesně v té pozici, jakou vyžaduje plán.
  • Dodané montážní úchyty usnadní jak zadní, tak přední zabudování.
  • Ať už jde o zdivo či sádrokarton, způsob kompletace dílů brání přenosu zvuku instalacemi a zdí.
  • Navíc je instalační box dodáván v ochranném obalu z fleece, který brání prosáknutí vody a poškození zdi.
  • Devadesátistupňové ventily s keramickou vložkou zajišťují pohodlné a snadné ovládání instalovaných sprch. ¾” keramická kartuše a úsporné půlpalcové spojky umožňují Rapidu C zpracovat za minutu 55 litrů vody při tlaku 3 bary.

Rapido C je plně kompatibilní s veškerými koncovými instalacemi GROHE včetně třícestného uzávěru Grohtherm F. Ještě nikdy nebyly koupelny na klíč tak snadné jako s novou baterií Rapido C a instalacemi GROHE.

GROHE Rapido nyní se skrytou baterií a bezpečnou instalací
GROHE Rapido nyní se skrytou baterií a bezpečnou instalací
Grohe ČR s.r.o.
logo Grohe ČR s.r.o.

GROHE je předním světovým výrobcem sanitárního vybavení a globální značkou zaměřenou na poskytování inovativních vodních řešení. Kvalita, technologie, design a udržitelný rozvoj. Čtyři klíčové hodnoty, které definují náš závazek poskytovat zákazníkům ...

 
 
Reklama