Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Proč instalatéři používají nepřekonatelné hasáky RIDGID?

Datum: 21.5.2018  |  Organizace: ant PROFITOOLS s.r.o.  |  Firemní článek

Hasák je základní nástroj instalatéra. Musí splňovat náročné požadavky na komfort při práci, pevnost upnutí zubů, pevnost těla při zatížení, ale také bezpečnost a kvalitu odvedené práce při povolování anebo utahování závitů. Přesně v tomto jsou hasáky RIDGID nepřekonatelné. K tomu všemu mají doživotní záruku.

ant PROFITOOLS s.r.o.
Příkop 843/4
602 00 Brno

tel.:+421 260 103 721
e-mail:
web:antprofitools.cz

Pokud jste ještě neměli možnost vyzkoušet přednosti těchto legendárních nástrojů, přečtěte si, čím se dostali na vedoucí postavení ve světě instalatérů.

Společnost RIDGID si zakládá na kvalitě, odolnosti a trvanlivosti svých produktů. Reprezentativním příkladem jsou právě hasáky s unikátním patentem, který je nepřekonaný už téměř 100 let. V roce 1920 společnost přijala návrh Daniela C. Stillsona a vytvořila hasák, který způsobil revoluci v oblasti instalatérství díky několika faktorům.

V čem spočívá úspěch hasáků ridgid?

Jsou to nástroje na velké zatížení s vysokou pevností a praktickým použitím. Tělo klíče se skládá jen ze tří pohyblivých částí volně fixovaných k sobě. Jejich robustnost a konstrukce umožňuje vyvodit neuvěřitelnou sílu. Speciálně kalené čelisti s osobitým uhlem zubů jsou uloženy rovnoběžně oproti sobě. Trubka je uchopená citlivě, ale napříč tomu pevně bez jakékoli nežádoucí vůle.

Hasáky ridgid v dnešní době

Tělo hasáků se ani po několika desítiletí téměř nezměnilo a pozůstává z tří částí.

  • Tělo hasáku,
  • Háková čelist,
  • Ryhovaná nastavitelná matice.

První částí je kuté tělo hasáku. Kutím se vytvoří pevné a pružné tělo, které je téměř nemožné ohnout a ne to ještě zlomit. To je velká výhoda oproti většině hasáků, které jsou odlévané, a jejich tělo hraje v instalatérství druhou ligu. Háková čelist je k tělu hasáku připevněna díky dobře obslužné ryhované matici. Na čelisti najdete kromě velkých samočisticích závitů pro připevnění na matici i stupnici, díky které víte, jak je třeba hasák otevřít.


Doživotní záruka

Nepřekonatelný hasák, který ocení i synové a vnuci. Pro jeho nepřekonatelné vlastnosti, přísné zkoušky a kontroly při výrobě, od surovin až po zabalené produkty, si RIDGID zabezpečuje důvěru ve své produkty. Proto společnost poskytuje záruku po celou dobu životnosti.

Široká nabídka pro každý účel

V nabídce hasáků najdete i modely na různé situace a aplikace, lehce použitelné ve stísněném prostoru anebo při kladení mimořádných nároků.

Přímé, vyhnuté, řetězové, kurtňové anebo s funkcí automatického uchopení. Robustní litinové anebo lehčí hliníkové pro práci v pozicích nad hlavou. Nabídka společnosti RIDGID je široká a vhodná pro všechny aplikace.

Kvalita, historie, doživotní záruka a široká nabídka. To jsou důvody, proč se můžete spolehnout na kvalitu a komfort hasáků RIDGID při vaší práci.

Sledujte nás na Facebooku ridgidtools.cz.

 

Datum: 21.5.2018
Organizace: ant PROFITOOLS s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Voda, kanalizace