Poslední šance na nákup čistíren odpadních vod STMH za příznivější ceny!

Datum: 16.12.2016  |  Organizace: Hellstein spol. s r.o.  |  Firemní článek

Ubíhají poslední týdny, kdy je možné jedinečnou moderní bezúdržbovou 3stupňovou čistírnu odpadních vod STMH pořídit za výhodnější cenu.

Hellstein spol. s r.o.
Vlčovice 11
74221 Kopřivnice

tel.:+420 596 890 123
e-mail:
web:www.hellstein.cz

Výrobce čistíren odpadních vod STMH, firma Hellstein spol. s r.o., musela z důvodu zvýšení vstupních nákladů přistoupit k úpravě prodejních cen s platností od 1. 1. 2017. Například u nejprodávanějšího typu STMH5U se cena zvyšuje o 6 %.

Přitom do konce tohoto roku stačí čistírnu odpadních vod objednat a samotnou realizaci uskutečnit v průběhu roku 2017.

Váhajícím případným zájemcům o velice kvalitní a ekologické řešení nakládání s odpadními vodami může v jejich rozhodování pomoct bohatý bonusový program, který firma Hellstein spol. s r.o. pro své klienty v průběhu roku 2016 připravila. Jedná se především o pořízení čistírny odpadních vod na splátky od 0 % navýšení a o možnost zpětného odkupu čistíren odpadních vod STMH, kdy klienti získají část svých vynaložených finančních prostředků zpět v případně pozdějšího vybudování veřejné kanalizace a napojení se na ni.

Více informací na www.vracimevodezivot.cz


Objednejte si čistírnu odpadních vod STMH do konce roku vracíme vodě život vracimevodezivot.cz

Podívejte se, jak funguje čistírna odpadních vod STMH

 

Datum: 16.12.2016
Organizace: Hellstein spol. s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo NICOLL ČR
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo ASIO
logo WILO
logo MEA
logo RAYCHEM
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPražští radní podpořili zbourání Libeňského mostu, schválit záměr musí zastupitelstvoProč se bránit výskytu tepelných mostů? Mohou způsobit i plísně. Jsou i další důvodyPardubice dojednaly odkup pozemků pro autobusový terminálVystrojený vrt kolektorem je jednou z nejdůležitějších částí systému XI.