Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Poslední šance na nákup čistíren odpadních vod STMH za příznivější ceny!

Ubíhají poslední týdny, kdy je možné jedinečnou moderní bezúdržbovou 3stupňovou čistírnu odpadních vod STMH pořídit za výhodnější cenu.

Výrobce čistíren odpadních vod STMH, firma Hellstein spol. s r.o., musela z důvodu zvýšení vstupních nákladů přistoupit k úpravě prodejních cen s platností od 1. 1. 2017. Například u nejprodávanějšího typu STMH5U se cena zvyšuje o 6 %.

Přitom do konce tohoto roku stačí čistírnu odpadních vod objednat a samotnou realizaci uskutečnit v průběhu roku 2017.

Váhajícím případným zájemcům o velice kvalitní a ekologické řešení nakládání s odpadními vodami může v jejich rozhodování pomoct bohatý bonusový program, který firma Hellstein spol. s r.o. pro své klienty v průběhu roku 2016 připravila. Jedná se především o pořízení čistírny odpadních vod na splátky od 0 % navýšení a o možnost zpětného odkupu čistíren odpadních vod STMH, kdy klienti získají část svých vynaložených finančních prostředků zpět v případně pozdějšího vybudování veřejné kanalizace a napojení se na ni.

Více informací na www.vracimevodezivot.cz


Objednejte si čistírnu odpadních vod STMH do konce roku vracíme vodě život vracimevodezivot.cz

Podívejte se, jak funguje čistírna odpadních vod STMH

Hellstein spol. s r.o.
logo Hellstein spol. s r.o.

Společnost Hellstein je evropský výrobce moderních čistíren odpadních vod a členem asociací čistírenských expertů s tradicí od roku 1999 a nabízí optimální koncepci řešení odkanalizování a způsobu čištění použitých vod z obcí, firem, živností ...