Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Jika přichází s novým nábytkem Tigo N

Datum: 1.3.2018  |  Organizace: LAUFEN CZ s.r.o.  |  Firemní článek

Jedním z lákadel, která pro návštěvníky veletrhu Aquatherm připravuje značka Jika, bude zbrusu nová řada koupelnového nábytku Tigo. V českých domácnostech se tento nábytek těší velké oblibě zejména pro svoji přizpůsobivost – je tak skvělým řešením i pro malé koupelny. Na veletrhu pak bude k nahlédnutí nejen malá, ale i velká koupelna vybavená nábytkem Tigo N a dalším sortimentem ze série Tigo.

LAUFEN CZ s.r.o.
V Tůních 3/1637
120 00 Praha 2

tel.:+420 296 337 701
e-mail:
web:www.laufen.cz  www.jika.cz

Nábytek Tigo N je největší novinkou značky Jika pro letošní rok. Vyniká harmonickým designem, který podtrhují moderní pololesklé úchytky z kovu. Dostupný je buď v bílém provedení, nebo v dřevodekoru jasan.

Zásuvky skříněk jsou opatřeny kvalitními pojezdy s maximálním výsuvem, který umožňuje snadný a bezpečný přístup k uloženým věcem. Velkou předností nábytku Tigo N je zpomalovač dojezdu v každé zásuvce, který zajistí pozvolné a především tiché zavírání.

Dalším benefitem je vysoká nosnost závěsů, které jsou testovány na zátěž 100 kg, po zavěšení skříněk tak garantujeme dostatečnou nosnost pro uložení předmětů denně potřebných v koupelně.

Odolnost nábytku proti mechanickému poškození zajišťují ABS hrany skříněk lepené PUR lepidlem, což zaručuje odolnost proti vzdušné vlhkosti. Vysokou mírou životnosti se také vyznačují dveřní panty a pojezdy zásuvek, jež procházejí během vývoje nábytku testem funkčnosti o 20 000 cyklech.

Nábytek Tigo N
Nábytek Tigo N
Nábytek Tigo N
Nábytek Tigo N
Nábytek Tigo N
Nábytek Tigo N

 

Datum: 1.3.2018
Organizace: LAUFEN CZ s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Voda, kanalizace