Nová reprezentativní vzorkovna se sprchovými kouty SanSwiss v Praze v Hloubětíně

Datum: 6.10.2017  |  Organizace: SanSwiss s.r.o.  |  Firemní článek

Výběr produktů a následné nakupování na internetu se stalo přirozenou součástí chování jeho uživatelů a přináší s sebou řadu výhod. Pokud si však zákazníci vybírají sprchové zástěny a vaničky přes internet, mnohdy si nedokáží představit do detailů, jak bude sprchová zástěna či vanička vypadat.

SanSwiss s.r.o.
Popovická 1123
50601 Jičín

tel.:493 644 411 (ústředna)
e-mail:
web:www.sanswiss.cz

Společnost SanSwiss se snaží svým zákazníkům výběr svých sprchových zástěn a vaniček co nejvíce usnadnit. Na webových stránkách společnosti naleznete „Průvodce výběrem sprchového koutu“. V několika málo krocích si jistě vyberete sprchový kout přesně podle vašich představ. Podíváte se na fotografie, videa, montážní návody, realizace, přesto však máte pocit, že si musíte sprchový kout prohlédnout na vlastní oči.

Není problém navštívit koupelnová studia, kde jsou vystaveny produkty SanSwiss. Prodejce sprchových koutů SanSwiss ve vašem regionu naleznete rovněž na stránkách společnosti SanSwiss. Přesvědčte se, že váš vybraný kout je vystaven právě na té konkrétní vzorkovně. Tuto informaci rovněž naleznete na webových stránkách společnosti SanSwiss.

Společnost MARKETIS vybudovala v Praze dvě vzorkovny se sprchovými kouty SanSwiss. Jednu naleznete ve Vršovicích a druhou – rozsáhlejší – v Hloubětíně, kde 5. září 2017 proběhlo slavnostní otevření nové expozice. Zákazníci jsou nadšeni!

Slavnostní otevření vzorkovny se sprchovými kouty SanSwiss v Praze Hloubětíně
Slavnostní otevření vzorkovny se sprchovými kouty SanSwiss v Praze Hloubětíně

Slavnostní otevření vzorkovny se sprchovými kouty SanSwiss v Praze Hloubětíně

V koupelnovém studiu vám ochotně poradí při výběru sprchového koutu a poskytnou vám veškeré informace k sprchovým zástěnám a vaničkám SanSwiss. Naleznete zde standardní provedení sprchových zástěn i atypická řešení. Samozřejmě vám zde vytvoří i grafický návrh vaší budoucí koupelny. Vizualizace vám pomůže skloubit představy ještě před nákupem obkladů, dlažeb, vany nebo sprchového koutu.

Nové vzorkovny se sprchovými kouty SanSwiss v Praze
Nové vzorkovny se sprchovými kouty SanSwiss v Praze

Nové vzorkovny se sprchovými kouty SanSwiss v Praze
 

Datum: 6.10.2017
Organizace: SanSwiss s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo MEA
logo NICOLL ČR
logo RAYCHEM
logo ASIO
logo WILO
logo WAVIN EKOPLASTIK
 
 

Aktuální články na ESTAV.czDPP a Penta založí podnik na výkup pozemků pro stavbu metra DSTRONGER TOGETHER: Fermacell a James Hardie se stávají jednou společnostíVítězný pasivní rodinný dům je promyšlená dřevostavba se skromným vzhledemŘízené větrání: Přísun čerstvého vzduchu jako nezbytnost