Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Voda nad zlato: Přelomová technologie bezvodého pisoáru EcoStep šetří přírodu i čas

Udržitelnost a ekologické chování jsou sílícími trendy ve společnosti. Také pitná voda začíná být vzácnou komoditou a firmy i domácnosti hledají způsoby, jak s ní šetřit. Jedním z unikátních produktů splňujících všechny tyto nároky je bezvodý pisoár EcoStep.


Vybavte si, kolik kolegů pracuje ve vaší firmě nebo jak vytížené jsou pisoáry třeba v restauraci, kam si zajdete na večeři. Každé použití spotřebuje zhruba půldruhého litru vody. Jen ve vašem okolí se tak během krátké doby těmito pisoáry prolijí statisíce litrů. Přitom existuje technologie EcoStep, která už vodu nepotřebuje.

Inovativní pisoár přináší pozitiva i v samotné „kultuře“ použití. Na rozdíl od klasických pisoárů totiž nezapáchá. Důvodem je fakt, že nedochází k chemické reakci moči s vodou, která obvykle za zápachem stojí. Komfort zvyšuje i speciální tvar zamezující odkapávání moči na podlahu a keramický povrch. Moč se nikde nedrží a pisoár nezapáchá. Srdcem je patentovaný ventil P1.1, jehož vývoj začal už před třiceti lety. Celý produkt doplňuje komponent Bioblock Fresh snižující ucpání odpadu a generující vůni.

15 sekund péče

Jak se produkt udržuje? Pomocí biologického čističe bez chemických látek obsahujícího přátelské bakterie. Ty se po zředění vodou a nastříkání na povrch či podlahu rychle množí a vytvoří ochranný film proti nečistotám a nežádoucím bakteriím. Zabere to 15 sekund denně a výsledek je dokonalý!

Projektujete a stavíte haly? Modernizujete firmu? Rekonstruujete restauraci? Stavíte kanceláře? Buďte ekologičtí a šetrní k přírodě už ve fázi projektování. Bezvodé pisoáry EcoStep P1.1 také významně pomáhají při získávání certifikátu LEED a snižují náročnost údržby a úklidu. Do konce září je navíc možné pořídit si tohoto génia za výhodnou cenu v rámci akce Udržitelné léto. A až si bezvodé pisoáry EcoStep poprvé vyzkoušíte, vy i vaše peněženka budete nadšeni.

Více informací o akci Udržitelné léto


EcoStep s.r.o.
logo EcoStep s.r.o.

EcoStep s.r.o. je výhradním distributorem a výrobcem hygienického a sanitárního zařízení a doplňků. Specializujeme se na úspory nákladů nejen na toaletách. Mezi hlavní produkty patří Bezvodý pisoár P1 a Osoušeč rukou R1 se zárukou 5 let.

 
 
Reklama