Nicoll Česká republika spouští nové webové stránky

Datum: 22.7.2015  |  Organizace: Nicoll Česká republika, s.r.o.  |  Firemní článek

Nicoll Česká republika, s.r.o.
Průmyslová 367
252 42 Vestec

tel.:800 23 24 25, 272 084 611
e-mail:
web:www.nicoll.cz

Společnost Nicoll Česká republika s.r.o., která až do letošního roku na trhu působila pod jménem GLYNWED spouští nové webové stránky, a to hned dvoje.

V souvislosti se změnou jména i korporátní identity a ve snaze přinášet informace našim zákazníkům přehledně a také s využitím moderních nástrojů jsme v červenci spustili nové webové stránky. Jedná se o webové stránky www.nicoll.cz a také www.aliaxis-ui.cz. Na stránkách www.nicoll.cz najdete všechny potřebné informace o firmě a o výrobcích v oblasti vnitřních instalací a sanity a také hospodaření s dešťovou vodou a venkovního odvodnění. Dále se dozvíte a o našich službách, technické podpoře a můžete si prohlédnout zajímavá montážní videa a také referenční stavby. V patičce stránek se také můžete přihlásit k odběru našeho zpravodaje a dalších informací z naší společnosti.

Na stránkách www.aliaxis-ui.cz najdete všechny informace věnované sortimentu elektrotvarovek FRIALEN a FRIAFIT, tvarovek na tupo, svářečkám a montážnímu příslušenství. Kromě toho zde jsou informace o průmyslových potrubních systémech a nabídce čerpadel a armatur. Také na těchto stránkách najdete informace týkající se služeb a technické podpory včetně informací o půjčovně montážního příslušenství a servisu.

Nové webové stránky byly vytvořeny s maximální snahou přehledně informovat o našem sortimentu výrobků a také poskytnout kvalitní technickou podporu v podobě CAD detailů, kalkulátorů, technických podkladů a videí. Jsou také prezentací našich referenčních projektů.

Podívejte se na nové webové stránky. Pro další zlepšování uvítáme i Vaši zpětnou vazbu. 

Datum: 22.7.2015
Organizace: Nicoll Česká republika, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo WAVIN EKOPLASTIK
logo RAYCHEM
logo NICOLL ČR
logo ASIO
logo MEA
logo WILO
 
 

Aktuální články na ESTAV.czSchell - komplexní řešení pro veřejné sanitární prostoryZájem firem a odborné veřejnosti o oblast šetrného stavebnictví rosteTřetina Čechů netuší, v jaké energetické třídě je jejich dům či bytNové administrativní centrum AFI Karlín bude příkladem možností vertikálních zahrad