Video: Využití šedých vod – inovace

Datum: 15.7.2015  |  Autor: Ing. Karel Plotěný, ASIO, spol. s r.o.  |  Organizace: ASIO NEW, spol. s r.o.  |  Firemní článek

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno

tel.:548 428 111
e-mail:
web:www.asio.cz

Přednáška ve videu prezentuje výsledky výzkumných projektů umožňujících recyklaci vody a tepla přímo v budovách a naplňují tak představy tvůrců strategie „měst budoucnosti“.

Města po celém světě rostou a podléhají řadě výzev, jako jsou demografické změny, globalizační ekonomika, sociální nerovnosti, technologické inovace, rostoucí využívání přírodních zdrojů, volání po zvýšení kvality životního prostředí … Výzvy jsou nemalé a očekává se, že způsobí významné změny městských vodních systémů v příštích desetiletích. Intenzivnější srážky s delšími časovými intervaly vedou k místnímu zaplavení nemovitostí a dopravních systémů a znečištění recipientů. Udržitelná řešení těchto problémů je třeba řešit v návaznosti na zvýšení cen energie, intenzity produkce oxidů uhlíku, a snížení emisí plynů z městských aktivit.

Využití šedých vod – inovace

 

Datum: 15.7.2015
Autor: Ing. Karel Plotěný, ASIO, spol. s r.o.   všechny články autora
Organizace: ASIO NEW, spol. s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo WILO
logo ASIO
logo NICOLL ČR
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo MEA
logo RAYCHEM
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPražští radní podpořili zbourání Libeňského mostu, schválit záměr musí zastupitelstvoProč se bránit výskytu tepelných mostů? Mohou způsobit i plísně. Jsou i další důvodyPardubice dojednaly odkup pozemků pro autobusový terminálVystrojený vrt kolektorem je jednou z nejdůležitějších částí systému XI.