Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Video: Využití šedých vod – inovace

Datum: 15.7.2015  |  Autor: Ing. Karel Plotěný, ASIO, spol. s r.o.  |  Organizace: ASIO NEW, spol. s r.o.  |  Firemní článek

ASIO NEW, spol. s r.o.
Kšírova 552/45
619 00 Brno

tel.:548 428 111
e-mail:
web:www.asio.cz

Přednáška ve videu prezentuje výsledky výzkumných projektů umožňujících recyklaci vody a tepla přímo v budovách a naplňují tak představy tvůrců strategie „měst budoucnosti“.

Města po celém světě rostou a podléhají řadě výzev, jako jsou demografické změny, globalizační ekonomika, sociální nerovnosti, technologické inovace, rostoucí využívání přírodních zdrojů, volání po zvýšení kvality životního prostředí … Výzvy jsou nemalé a očekává se, že způsobí významné změny městských vodních systémů v příštích desetiletích. Intenzivnější srážky s delšími časovými intervaly vedou k místnímu zaplavení nemovitostí a dopravních systémů a znečištění recipientů. Udržitelná řešení těchto problémů je třeba řešit v návaznosti na zvýšení cen energie, intenzity produkce oxidů uhlíku, a snížení emisí plynů z městských aktivit.

Využití šedých vod – inovace

 

Datum: 15.7.2015
Autor: Ing. Karel Plotěný, ASIO, spol. s r.o.   všechny články autora
Organizace: ASIO NEW, spol. s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška