Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Calpeda představuje e-idos produkty

Plug an play řešení. Vysoká energetická účinnost. Kompaktní design. To jsou hlavní rys nových produkty Calpeda z řady e-idos.

Značky Calpeda představila novou řadu chytrých čerpadel e-idos, která by jistě neměla unikout vaší pozornosti. Zejména pokud uvažujete o pořízení nového čerpadla pro zásobování domu pitnou vodou, zavlažování zahrady, případně obdobné aplikace.

 • Snadné použití

  Čerpadla e-idos jsou vybavena programovatelným softwarem a díky analogovému tlakovému senzoru umožňuje produkt nastavit restartovací tlak. Ideální řešení, které umožňuje snížit nebo odstranit potřebu expanzní nádrže.
 • Ekonomické úspory

  Vysoce účinný asynchronní jednofázový motor. O 24 % nižší spotřeba energie ve srovnání se standardním čerpadlem.
   
 • Snadná instalace

  Řešení plug and play. Čerpadlo stačí umístit na požadované místo, připojit ke zdroji elekřiny, napojit na rozvody a další nastavení není potřeba. O chod čerpadla se stará řídící jednotka.

Nabídku čerpadel Calpeda e-idos a další podrobnosti najdete na eshopu RedEd.cz.


RedEd.cz - čerpací technika
logo RedEd.cz - čerpací technika

Jsme specializovaný internetový obchod na prodej čerpadel a čerpací techniky. Stavíme na dlouholetých zkušenostech a nabídce kvalitních čerpadel, kterým skutečně důvěřujeme. V naší nabídce najdete ponorná čerpadla do vrtů, čerpadla do studní, domácí ...

 
 
Reklama