Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Ovládací desky pro úsporné bydlení

Ovládací desky jsou jedním ze základních designových prvků moderní toalety. Kromě své typické funkce, jakou je splachování toalety a estetického oživení daného prostoru, však umožňují významnou měrou šetřit přírodní zdroje. Víte jak?


Moderní skleněná ovládací deska Visign for Style 25 nejenom šetří vodou, ale funguje zcela bezdotykově. (foto: Viega)

Je statisticky ověřeno, že osobní hygiena (koupání, sprchování) a splachování toalety znamená největší zátěž pro peněženky majitelů domácností, co se spotřeby vody týká. I proto je automatické splachování s možností předdefinovaného množství splachované vody tím nejlepším řešením pro úsporné bydlení. Ovládací desky Viega Visign spolu s předstěnovým prvkem Prevista umožňují nastavit jak malé, tak velké množství splachované vody, a to v rozmezí 2/3/4, resp. 3,5/4,5/6/7,5 litrů.

V kombinaci s vhodně tvarovanou a bezokrajovou keramickou mísou je pak možné nastavit opravdu i to nejmenší možné nastavitelné množství pro dostatečně čisté spláchnutí toalety. Uspořené metry krychlové čisté vody, které by jinak zbytečně protekly do odpadu, se při běžném provozu dají již po několika měsících počítat v desítkách. Kdo navíc touží po úsporné vychytávce, může si vybrat zcela bezdotykovou ovládací desku Visign for Style 25. Před ní pak stačí ležérně mávnout rukou a dílo je vykonáno!

Viega s.r.o.
logo Viega s.r.o.

Společnost Viega s více než 4000 zaměstnanci v současnosti patří k předním výrobcům instalační techniky. Produkty se vyrábějí ve čtyřech továrnách v Německu a speciální řešení pro severoamerický trh zajišťuje závod McPherson Kansas/USA. Pro společnost ...

 
 
Reklama