Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Obchvat Opavy s kompozitním zábradlím MEA

Nově budovaný severní obchvat Opavy (I/11 Opava, severní obchvat - východní část) má výrazně ulevit dopravní situaci v městě. Ředitelství silnic a dálnic ČR finalizuje stavební práce pro spuštění provozu letos na podzim.

Jedním z dokončovacích prvků byla instalace bezúdržbového kompozitního zábradlí MEA nad cyklostezkou procházející nově zbudovanou okružní křižovatkou. Konstrukce křídel mostů byla dokončena gabiony. Dvoumadlové zábradlí bylo instalováno během 1 dne na betonovou římsu a do připravených patek v gabionech.

Kompozitní materiály MEA jsou standardně využívány pro silniční a dálniční doplňkové konstrukce pro svou vysokou odolnost vůči mrazům i chemikáliím, nízkou hmotnost, a především téměř bezúdržbový provoz. Technické možnosti a video o využití kompozitních konstrukcí MEA Water Management pro dopravní stavby najdete na webu.

MEA Water Management s.r.o.
logo MEA Water Management s.r.o.

Komplexní hospodaření s dešťovou vodou. Firma nabízí odvodňovací systémy pro venkovní plochy z polymerického betonu, nerezové systémy pro gastro provozy, nerezové koupelnové žlaby, podlahové a střešní vpustě, vsakovací systémy a nádrže na dešťovou vodu, ...

 
 
Reklama