Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ASIO NEW představí na veletrhu For Arch zcela novou ČOV

Naprostou novinkou tohoto roku je domovní čistírna odpadních vod AS-MONOcomp, která bude poprvé představena právě na veletrhu For Arch.

Čistírna odpadních vod AS-MONOcomp je určena k čištění komunálních splaškových vod. ČOV typu SBR s procesem čištění, resp. chodem dmychadla řízeným elektrickou mikroprocesorovou řídící jednotkou, variantně se zařízením srážení fosforu a/nebo s UV lampou na odtoku pro hygienizaci vyčištěné vody. Tato ČOV v několika variantách pro 2-50 EO splňuje požadavky na třídu DČOV III. dle NV 401/2015 Sb., kategorii PZV a limity mikrobiologického znečištění dle NV 57/2016 Sb.

Mezi dalšími produkty, které vám představíme na stánku, jsou například zasakovací rošty AS-TTE rošty, úpravna deštové vody AS-RAINMAN nebo čistírna šedých vod AS-GW/AQUALOOP.

Těšíme se na vás na stánku 1E15 v hale 1.

ASIO NEW, spol. s r.o.
logo ASIO NEW, spol. s r.o.

Společnost ASIO, spol. s r.o. a ASIO NEW, spol. s r.o. poskytuje komplexní dodavatelské služby v oblasti čištění odpadních vod, úpravy vod a čištění vzduchu: vývoj, návrh a dodávky technologií pro čištění odpadních vod, úpravu vod a čištění vzduchu ...

 
 
Reklama