Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nádrže Garantia s veletržní slevou 10 % na veletrhu FOR ARCH 2019

Přijďte na náš stánek 1E16 na veletrhu FOR ARCH a my vám rádi poradíme s výběrem nádrže na dešťovou vodu. Pokud ji zároveň u nás objednáte, dostanete nádrž s 10 % veletržní slevou.

Všechny objednávky uskutečněné na veletrhu budou zařazeny i do slosování o nádrž v hodnotě 35 000,- Kč, takže při výhře ji nakonec můžete mít zdarma, nebo za doplatek.
Pokud plánujete nádrž objednat, ale nestihnete to v době veletrhu, stačí nám na stánku nechat kontakty a my Vám rádi zašleme po skončení veletrhu voucher s 5 % slevou na nákup nádrže platný až do 31.3. 2020.

Podzemní samonosné nádrže Garantia
Instalují se do země se zásypem minimálně 500 mm a voda tak téměř nepodléhá zkáze vlivem vysokých teplot a světla. Plastové nádrže mají velkou výhodu z hlediska manipulace a rychlosti montáže. Nádrže Garantia mají velmi masivní monolitickou konstrukci. Jsou samonosné a není potřeba je obetonovávat. Oproti svařovaným nádržím přináší značnou úsporu na armování, bednění a vlastním betonu. Na nádrže Garantia je poskytována záruka 15 let, ale jejich životnost je prakticky neomezená.

Přijďte na náš stánek 1E16 na veletrhu FOR ARCH

Nicoll Česká republika, s.r.o.
logo Nicoll Česká republika, s.r.o.

Nicoll Česká republika, s.r.o. je vaším spolehlivým dodavatelem stavebních materiálů - pro odvodnění a hospodaření s dešťovou vodou od střechy až po vsakování dešťové vody a liniové odvodnění a dále sortiment pro vnitřní instalace a sanitu.

 
 
Reklama