Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Online webinář na téma: Plány rozvoje vodovodů a kanalizací

Rádi bychom Vás pozvali na bezplatný on-line seminář (webinář) tentokrát na téma „Plány rozvoje vodovodů a kanalizací“, který se uskuteční již tento čtvrtek, 27.06.2019, v 09:30.


Webinář bude probíhat na https://youtu.be/GNmr8ltxzsc, případně na https://www.youtube.com/user/ASIOczechrepublic/live. Není třeba přihlášení se, stačí kliknout, před samotným konáním webináře, na uvedenou adresu.

Popis webináře

Plány rozvoje vodovodů a kanalizací jsou koncepčním řešením zásobování pitnou vodou včetně vymezení zdrojů povrchových a podzemních vod uvažovaných pro účely úpravy na pitnou vodu a koncepcí pro odkanalizování a čištění odpadních vod. Jaký je jejich význam, jak se zpracovávají návrhy a jak funguje mechanismus schvalování? Touto problematikou se budeme zabývat v rámci tohoto semináře.
ASIO NEW, spol. s r.o.
logo ASIO NEW, spol. s r.o.

Společnost ASIO, spol. s r.o. a ASIO NEW, spol. s r.o. poskytuje komplexní dodavatelské služby v oblasti čištění odpadních vod, úpravy vod a čištění vzduchu: vývoj, návrh a dodávky technologií pro čištění odpadních vod, úpravu vod a čištění vzduchu ...

 
 
Reklama