Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Roca: nová špičková technologie pro každodenní užívání představena na veletrhu ISH

Datum: 15.3.2019 03:04  |  Organizace: LAUFEN CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

Od nové generace chytrých toalet s doposud nejvýkonnějším vysoušečem, který je založen na fyzikálních principech cirkulace vzduchu až k IoT (Internet věcí – síť zařízení, spotřebičů atp. v domácnosti, která jsou vybavena elektronikou, softwarem, senzory a síťovou konektivitou, která umožňuje výměnu dat) a umělé inteligenci, která dokáže monitorovat, udržovat a uklízet koupelny či toalety.

LAUFEN CZ s.r.o.
V Tůních 3/1637
120 00 Praha 2

tel.:+420 296 337 701
e-mail:
web:www.laufen.cz  www.jika.cz

Takové jsou novinky Roca pro letošní rok. Značka také představuje Senceramic®, revoluční tenký keramický materiál s protiskluzovou úpravou využitelný zejména pro sprchové vaničky a u nových odstínů skelného porcelánu, koupelnových baterií a doplňků.

Značka Roca na letošním ISH, světovém veletrhu koupelnových a technických zařízení budov, energií, klimatizací a obnovitelných zdrojů, který právě probíhá ve Frankfurtu, představila nejnovější technologie, materiály a trendy v tomto odvětví.

Společnost ukázala novou generaci chytrých bidetových klozetů In Wash® s celou řadou inovativních funkcí, mezi mnohými průlomový vysoušeč, jehož fungování je založeno na moderních principech cirkulování vzduchu. Nové modely In-Wash® jsou vybaveny nejmodernějšími funkcemi, jako je dálkové ovládání prostřednictvím aplikace, UV dezinfekce, deodorizér a samootvírací vyhřívané sedátko.

Další inovací v oblasti toalet je In-Tank® technologie. Nádrž na vodu je přímo zabudovaná v samotné toaletní míse a zajišťuje tak vysokou úroveň čistoty díky zcela novému proplachovacímu systému Vortex.

IoT a umělá inteligence umožňuje automatické pozorování a úklid koupelny

Další technologickou novinkou značky Roca je inovativní platforma RocaProtect®, která zlepšuje správu koupelnových zařízení, šetří náklady na údržbu a celkově zvyšuje spokojenost zákazníků. Využíváním nejmodernějších technologií a postupů firma stvrzuje myšlenku marketingového ředitele značky Roca, Carlose Velázqueze: „Věříme, že Smart technologie mohou být opravdu chytré jen tehdy, když zlepšují životy lidí.“

Sklokeramické sprchové vaničky s protiskluzovou úpravou v novém: Senceramic® od Roca

Roca na veletrhu také představí novou generaci sprchových vaniček založenou na průkopnické technologii Senceramic® - inovativním materiálu, který kombinuje bezkonkurenční sanitární a hygienické výhody skelného porcelánu s novou protiskluzovou strukturou a extra tenkým designem.

Exkluzivní barvy pro keramiku, koupelnové kohoutky a příslušenství

Barvy jsou klíčovým atributem, na který Roca v příští sezóně vsází. Na ISH proto představila nové barevné škály produktů. „Zákazníci používají barvy k navržení koupelen podle svých osobností a způsobu života,“ říká Velázquez.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Hodnocení stavu sucha a jeho vývoje v průběhu roku 2018

21.3.2019 | redakce ze zprávy ČHMÚ
Z vyhodnocení dat je zřejmé, že zima nedokázala deficit z roku 2018 zaplnit a stav zásob podzemních vod je zejména v nižších polohách před začátkem vegetační sezóny velmi nepříznivý, a to i ve srovnání se situací na začátku roku 2018.

Setkání vodohospodářů u příležitosti Světového dne vody

20.3. 1:50   22. března 2019 se v Praze bude konat tisková konference v rámci odborného setkání vodohospodářů u příležitosti Světového dne vody. více >>>
Černé odběry vody a produkce odpadních vod, ilustrační obrázek, zdroj PVK, a.s.

Pražské vodovody a kanalizace hledají potenciální černé odběry

15.3.2019 | redakce podle tiskové zprávy PVK, a.s.
Z celkových 273 případů nelegálních produkce odpadních vod jich pracovníci PVK prokázali 81 %. U černých odběrů vody firma prošetřila 228 případů a prokázala 76 %.

70 vodovodních škod za den jako motiv bonusu pojišťovny

10.3.2019 | redakce podle informací České pojišťovny
Česká pojišťovna bojuje proti vodovodním škodám. K pojištění bytu dává nerezové hadičky. Dobré je zvážit i koncepční technické řešení pro předcházení vytopení, příp. monitoring spotřeby.

Cenou za odsolování je přebytek solanky

20.2.2019 | Carolyn Fortuna, Clean Technica.com, překlad: Petra Šrubařová
Odsolování je jednou z cest, jak získat dostatek pitné vody v jinak suchých oblastech. Jeho hlavním negativem je nadbytek odpadní solanky.

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Voda, kanalizace