Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Čištění odpadu v Praze a okolí

Datum: 31.1.2019 4:44  |  Autor: Jan Wilczek  |  Organizace: HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Zlobí vás domovní odpad? Špatně odtéká, nebo už vůbec neodtéká. Nevadí. Umíme si poradit s vašimi problémy s ucpanými odpady. Stačí zavolat a domluvit si termín na čištění odpadů v Praze a okolí.

HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.
Živcových 251/20
155 00 Praha 5

tel.:604 208 684
e-mail:
web:www.hercikakriz.cz

Čištění odpadu v Praze a okolí

Provádíme čištění odpadu v Praze a okolí

Víme, že ucpaný odpad je velký problém a velmi nepříjemná záležitost. Někdy se stane, že díky ucpané stoupačce začne vytékat veškery obsah spláchnutých nečistot z vyšších pater vám do bytu.
V těchto případech vám doporučujeme zavřít hlavní uzávěr vody (aby splašků u vás v bytě už nepřibývalo) a zavolat k nám na dispečink 604 208 684. V době od 6:30 do 15:00 se vám ozve dispečer a sdělí vám přibližný termín, kdy bychom k vám přijeli. V době od 15:00 do 18:00 se dovoláte na havarijní dispečink a bude-li volné auto, hned k vám vyrazíme.

Čistíme odpady tlakovou vodou nebo motorovým perem

Pokud si objednáte čištění odpadu u nás, přijede k vám vůz plně vybavený vším potřebným pro úspěšné vyčištění odpadu. Ve výbavě vozu je jak motorové pero na čištění ucpaných odpadů od dřezů, umyvadel a WC, tak tlaková voda pro vyčištění kanalizační přípojky. Samozřejmostí je dvoučlená posádka a vlastní voda na čištění.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Aktuální jednání o státní podpoře opatření proti suchu

17.2.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Pro boj se suchem je klíčová i adaptace na sucho a připravenost státu na krizové situace. Ministr životního prostředí proto svolal na 2. jednání odborníky z Národní koalice pro boj se suchem.

50 % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha

16.2.2019 | redakce podle tiskové zprávy MŽP
Sněhová pokrývka postupně doplňuje nejenom přehrady, ale i stavy podzemních vod, přesto 21 % území ČR je stále postiženo půdním suchem a 50  % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha.

Oleje a tuky do kanalizace nepatří

9.2. 8:53   Oleje a tuky do kanalizace nepatří, zanášejí kanalizační stoky a mohou způsobit ucpání. Odkládejte je do sběrného dvora, separovaného odpadu nebo alespoň v PET lahvi do směsného odpadu. více >>>
WC na archeologickém nalezišti Bulla Regia, Tunisko, foto D.Kopačková, redakce

Historie instalatérského oboru

5.2.2019 | Ing. Jakub Vrána, Ph.D., Ústav TZB, Fakulta stavební VUT v Brně
Předchůdci instalatérů byli sekerníci, vodáci a studnaři zabývající se stavbou mlýnů a vodních děl, dále pak i zvonaři a kameníci. První instalatéři začali v zahraničí působit už před rokem 1850. Do Českých zemí přišli první instalatéři z Německa v souvislosti s budováním plynovodů.

Optimalizace návrhových parametrů ČOV v obcích do 2000 EO

4.2.2019 | Ing. Petr Hluštík, Ph.D., Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Ústav technických zařízení budov,
Článek se zabývá optimalizací návrhových parametrů produkce odpadní vody a specifické produkce znečištění u čistíren odpadních vod do 2000 EO. Stanovení redukce znečištění není v normách blíže definováno, nejsou definovány návrhové hodnoty pro různé systémy odkanalizování.

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Voda, kanalizace