Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Čištění odpadu v Praze a okolí

Datum: 31.1.2019 4:44  |  Autor: Jan Wilczek  |  Organizace: HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Zlobí vás domovní odpad? Špatně odtéká, nebo už vůbec neodtéká. Nevadí. Umíme si poradit s vašimi problémy s ucpanými odpady. Stačí zavolat a domluvit si termín na čištění odpadů v Praze a okolí.

HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.
K Hájům 2639/7
155 00 Praha 5

tel.:604 208 684
e-mail:
web:www.hercikakriz.cz

Čištění odpadu v Praze a okolí

Provádíme čištění odpadu v Praze a okolí

Víme, že ucpaný odpad je velký problém a velmi nepříjemná záležitost. Někdy se stane, že díky ucpané stoupačce začne vytékat veškery obsah spláchnutých nečistot z vyšších pater vám do bytu.
V těchto případech vám doporučujeme zavřít hlavní uzávěr vody (aby splašků u vás v bytě už nepřibývalo) a zavolat k nám na dispečink 604 208 684. V době od 6:30 do 15:00 se vám ozve dispečer a sdělí vám přibližný termín, kdy bychom k vám přijeli. V době od 15:00 do 18:00 se dovoláte na havarijní dispečink a bude-li volné auto, hned k vám vyrazíme.

Čistíme odpady tlakovou vodou nebo motorovým perem

Pokud si objednáte čištění odpadu u nás, přijede k vám vůz plně vybavený vším potřebným pro úspěšné vyčištění odpadu. Ve výbavě vozu je jak motorové pero na čištění ucpaných odpadů od dřezů, umyvadel a WC, tak tlaková voda pro vyčištění kanalizační přípojky. Samozřejmostí je dvoučlená posádka a vlastní voda na čištění.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Duben má nakročeno k rekordnímu suchu

17.4. 11:58   Letošní duben v Česku by podle meteorologů mohl být rekordně suchý. Nasvědčují tomu údaje o množství srážek v prvních dvou týdnech měsíce a aktuální vývoj počasí. více >>>

Legionella: ukrývá se uvnitř buněk, přesto má svá slabá místa

15.4.2019 | Michal Třeška, EuroClean s.r.o.
V našich podmínkách se k inaktivaci legionell používá oxid chloričitý (chlordioxid). Jeho výhodou je, že spolehlivě účinkuje za velkého rozsahu hodnot pH. Dokonce ničí i hůře přístupné mikroorganismy v biofilmech – viry, řasy a spory hub.

Do obcí míří peníze na pitnou vodu, elektromobily i šetrné veřejné osvětlení

12.4.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Ministr životního prostředí schválil investice pro zlepšení kvality života obyvatel v obcích obcí v souhrnné výši 366 milionů korun prostřednictvím 174 projektů z Národního programu Životní prostředí. Nejvyšší částku, téměř 100 milionů korun, si mezi sebou rozdělí přes 70 obcí ležících na území národních parků. Významná finanční pomoc putuje také na rekonstrukci veřejného osvětlení nebo pořízení ekologických vozů.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 18.04.2019 20:14

Pozvánka na odborný seminář Novinky ve zdravotní technice 2019

10.4.2019 | STP - Společnost pro techniku prostředí
Změny ve výpočtu vnitřních vodovodů, nová metoda stanovení objemu zásobníkového ohřívače nebo zásobníku teplé vody a novinky v energetické náročnosti z pohledu teplé vody, nová evropská norma v oblasti hospodaření se srážkovou vodou a novinky v oboru. Jste srdečně zváni, členové STP zdarma.
Izolace potrubí, ilustrační obrázek, zdroj ČOI

ČOI kontrolovala izolaci na potrubí

6.4.2019 | redakce
ČOI zkontrolovala celkem čtyři typy výrobků. Chybělo prohlášení o vlastnostech, označení CE, označení identifikačními údaji a údaji o výrobci, na štítku nebyly uvedeny deklarované vlastnosti výrobku a jejich úrovně.
diskuse: 1 příspěvek, 06.04.2019 09:44

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Voda, kanalizace