Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Ucpaný záchod, nebo domovní odpad? Víme jak na to

Datum: 31.1.2018 4:38  |  Autor: Jan Wilczek  |  Organizace: HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Máte ucpaný odpad od WC, nebo dřezu. Nebo jen voda špatně odtéká? Máme techniku, zkušenosti i rady, jak problém s ucpaným odpadem vyřešit.

HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.
K Hájům 2639/7
155 00 Praha 5

tel.:604 208 684
e-mail:
web:www.hercikakriz.cz
Ucpaný záchod, nebo domovní odpad? Víme jak na to.

Vyčistěte si potrubí sami. Poradíme vám jak.

Pokud není potrubí zcela ucpané a voda ještě částečně odtéká, zkuste použít chemický přípravek na čištění odpadu. Na trhu jich je nepřeberné množství, my doporučujeme klasický hydroxid sodný, který je v poměru cena/výkon asi nejlepší. Dále postupujte podle návodu na chemickém přípravku. Dbejte na bezpečnostní varování, hlavně chraňte ruce a oči!
Pokud už je odpadní potrubí úplně ucpané, nebo chemické čištění nepomohlo, doporučujeme sundat sifon a zkusit potrubí vyčistit ruční spirálou na čištění kanalizace. Spirálu koupíte v každém hobby marketu.

Pokud ani ruční spirála nepomohla, je potřeba se obrátit na odborníky.

Společnost Herčík a Kříž, spol. s r.o. již 24 let čistí ucpané odpady v Praze a jejím okolí. Má potřebnou techniku (motorové spirály na čištění odpadů, tlakovou vodu na čištění ucpané kanalizace, sací vozy, kamery), tak i potřebné zkušenosti a techniky s praxí.

Budete-li mít problém s ucpaným záchodem, dřezem, domovní přípojkou a podobně, budeme rádi, když se na nás obrátíte a vyzkoušíte kvalitu našich služeb. V případě potřeby volejte 604 208 684, kde si s dispečerem domluvíte možnost řešení a nejbližší možný termín.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Duben má nakročeno k rekordnímu suchu

17.4. 11:58   Letošní duben v Česku by podle meteorologů mohl být rekordně suchý. Nasvědčují tomu údaje o množství srážek v prvních dvou týdnech měsíce a aktuální vývoj počasí. více >>>

Legionella: ukrývá se uvnitř buněk, přesto má svá slabá místa

15.4.2019 | Michal Třeška, EuroClean s.r.o.
V našich podmínkách se k inaktivaci legionell používá oxid chloričitý (chlordioxid). Jeho výhodou je, že spolehlivě účinkuje za velkého rozsahu hodnot pH. Dokonce ničí i hůře přístupné mikroorganismy v biofilmech – viry, řasy a spory hub.

Do obcí míří peníze na pitnou vodu, elektromobily i šetrné veřejné osvětlení

12.4.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Ministr životního prostředí schválil investice pro zlepšení kvality života obyvatel v obcích obcí v souhrnné výši 366 milionů korun prostřednictvím 174 projektů z Národního programu Životní prostředí. Nejvyšší částku, téměř 100 milionů korun, si mezi sebou rozdělí přes 70 obcí ležících na území národních parků. Významná finanční pomoc putuje také na rekonstrukci veřejného osvětlení nebo pořízení ekologických vozů.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 18.04.2019 20:14

Pozvánka na odborný seminář Novinky ve zdravotní technice 2019

10.4.2019 | STP - Společnost pro techniku prostředí
Změny ve výpočtu vnitřních vodovodů, nová metoda stanovení objemu zásobníkového ohřívače nebo zásobníku teplé vody a novinky v energetické náročnosti z pohledu teplé vody, nová evropská norma v oblasti hospodaření se srážkovou vodou a novinky v oboru. Jste srdečně zváni, členové STP zdarma.
Izolace potrubí, ilustrační obrázek, zdroj ČOI

ČOI kontrolovala izolaci na potrubí

6.4.2019 | redakce
ČOI zkontrolovala celkem čtyři typy výrobků. Chybělo prohlášení o vlastnostech, označení CE, označení identifikačními údaji a údaji o výrobci, na štítku nebyly uvedeny deklarované vlastnosti výrobku a jejich úrovně.
diskuse: 1 příspěvek, 06.04.2019 09:44

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Voda, kanalizace