Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Ucpaný záchod, nebo domovní odpad? Víme jak na to

Datum: 31.1.2018 4:38  |  Autor: Jan Wilczek  |  Organizace: HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Máte ucpaný odpad od WC, nebo dřezu. Nebo jen voda špatně odtéká? Máme techniku, zkušenosti i rady, jak problém s ucpaným odpadem vyřešit.

HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.
Živcových 251/20
155 00 Praha 5

tel.:604 208 684
e-mail:
web:www.hercikakriz.cz
Ucpaný záchod, nebo domovní odpad? Víme jak na to.

Vyčistěte si potrubí sami. Poradíme vám jak.

Pokud není potrubí zcela ucpané a voda ještě částečně odtéká, zkuste použít chemický přípravek na čištění odpadu. Na trhu jich je nepřeberné množství, my doporučujeme klasický hydroxid sodný, který je v poměru cena/výkon asi nejlepší. Dále postupujte podle návodu na chemickém přípravku. Dbejte na bezpečnostní varování, hlavně chraňte ruce a oči!
Pokud už je odpadní potrubí úplně ucpané, nebo chemické čištění nepomohlo, doporučujeme sundat sifon a zkusit potrubí vyčistit ruční spirálou na čištění kanalizace. Spirálu koupíte v každém hobby marketu.

Pokud ani ruční spirála nepomohla, je potřeba se obrátit na odborníky.

Společnost Herčík a Kříž, spol. s r.o. již 24 let čistí ucpané odpady v Praze a jejím okolí. Má potřebnou techniku (motorové spirály na čištění odpadů, tlakovou vodu na čištění ucpané kanalizace, sací vozy, kamery), tak i potřebné zkušenosti a techniky s praxí.

Budete-li mít problém s ucpaným záchodem, dřezem, domovní přípojkou a podobně, budeme rádi, když se na nás obrátíte a vyzkoušíte kvalitu našich služeb. V případě potřeby volejte 604 208 684, kde si s dispečerem domluvíte možnost řešení a nejbližší možný termín.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Aktuální jednání o státní podpoře opatření proti suchu

17.2.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Pro boj se suchem je klíčová i adaptace na sucho a připravenost státu na krizové situace. Ministr životního prostředí proto svolal na 2. jednání odborníky z Národní koalice pro boj se suchem.

50 % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha

16.2.2019 | redakce podle tiskové zprávy MŽP
Sněhová pokrývka postupně doplňuje nejenom přehrady, ale i stavy podzemních vod, přesto 21 % území ČR je stále postiženo půdním suchem a 50  % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha.

Oleje a tuky do kanalizace nepatří

9.2. 8:53   Oleje a tuky do kanalizace nepatří, zanášejí kanalizační stoky a mohou způsobit ucpání. Odkládejte je do sběrného dvora, separovaného odpadu nebo alespoň v PET lahvi do směsného odpadu. více >>>
WC na archeologickém nalezišti Bulla Regia, Tunisko, foto D.Kopačková, redakce

Historie instalatérského oboru

5.2.2019 | Ing. Jakub Vrána, Ph.D., Ústav TZB, Fakulta stavební VUT v Brně
Předchůdci instalatérů byli sekerníci, vodáci a studnaři zabývající se stavbou mlýnů a vodních děl, dále pak i zvonaři a kameníci. První instalatéři začali v zahraničí působit už před rokem 1850. Do Českých zemí přišli první instalatéři z Německa v souvislosti s budováním plynovodů.

Optimalizace návrhových parametrů ČOV v obcích do 2000 EO

4.2.2019 | Ing. Petr Hluštík, Ph.D., Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Ústav technických zařízení budov,
Článek se zabývá optimalizací návrhových parametrů produkce odpadní vody a specifické produkce znečištění u čistíren odpadních vod do 2000 EO. Stanovení redukce znečištění není v normách blíže definováno, nejsou definovány návrhové hodnoty pro různé systémy odkanalizování.

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Voda, kanalizace