Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Čištění kanalizací se nebojíme!

Datum: 6.6.2018 4:28  |  Autor: Jan Wilczek  |  Organizace: HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Náš nově polepený vůz na čištění kanalizací v Praze určitě nepřehlédnete. Vůz je vhodný na čištění domovní kanalizace a ucpaných odpadů.

HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.
K Hájům 2639/7
155 00 Praha 5

tel.:604 208 684
e-mail:
web:www.hercikakriz.cz

Nově polepený vůz na čištění kanalizací v Praze - Herčík a Kříž

Vyčistíme váš ucpaný odpad

Náš nově polepený vůz je určen hlavně na čištění domovní kanalizace. Používáme ho také na čištění odpadů z bytů a čištění domovních přípojek. Vůz je osazen výkonným vodním čerpadlem o výkonu 145 lit/min při tlaku 200 barů. Vůz má dále k dispozici průmyslový lux, motorové pero, elektrocentrálu a kalové čerpadlo.

Vaše ucpané odpady a kanalizaci tak vyčistíme rychle, během jedné návštěvy. Na vlastní vodu máme k dispozici nádrž o objemu 5 m3. Nemusíte se bát, že bychom vám brali vodu z kohoutku, jak to běžně dělají instalatérské firmy.

Vyřešíme problém s kanalizací i v třeskutém mrazu

Jelikož je nástavba plně zateplená, přijedeme vám vyčistit ucpaný záchod i při velkých mrazech.

V případě problému s kanalizací nám zavolejte na náš dispečink 604 208 684, kde si můžete domluvit vhodný termín zásahu. Provádíme komplexní servis kanalizací. Od Vyčištění, zjištění závady kamerou, až po opravu kanalizace výkopem, nebo bezvýkopovou technologií.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Duben má nakročeno k rekordnímu suchu

17.4. 11:58   Letošní duben v Česku by podle meteorologů mohl být rekordně suchý. Nasvědčují tomu údaje o množství srážek v prvních dvou týdnech měsíce a aktuální vývoj počasí. více >>>

Legionella: ukrývá se uvnitř buněk, přesto má svá slabá místa

15.4.2019 | Michal Třeška, EuroClean s.r.o.
V našich podmínkách se k inaktivaci legionell používá oxid chloričitý (chlordioxid). Jeho výhodou je, že spolehlivě účinkuje za velkého rozsahu hodnot pH. Dokonce ničí i hůře přístupné mikroorganismy v biofilmech – viry, řasy a spory hub.

Do obcí míří peníze na pitnou vodu, elektromobily i šetrné veřejné osvětlení

12.4.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Ministr životního prostředí schválil investice pro zlepšení kvality života obyvatel v obcích obcí v souhrnné výši 366 milionů korun prostřednictvím 174 projektů z Národního programu Životní prostředí. Nejvyšší částku, téměř 100 milionů korun, si mezi sebou rozdělí přes 70 obcí ležících na území národních parků. Významná finanční pomoc putuje také na rekonstrukci veřejného osvětlení nebo pořízení ekologických vozů.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 18.04.2019 20:14

Pozvánka na odborný seminář Novinky ve zdravotní technice 2019

10.4.2019 | STP - Společnost pro techniku prostředí
Změny ve výpočtu vnitřních vodovodů, nová metoda stanovení objemu zásobníkového ohřívače nebo zásobníku teplé vody a novinky v energetické náročnosti z pohledu teplé vody, nová evropská norma v oblasti hospodaření se srážkovou vodou a novinky v oboru. Jste srdečně zváni, členové STP zdarma.
Izolace potrubí, ilustrační obrázek, zdroj ČOI

ČOI kontrolovala izolaci na potrubí

6.4.2019 | redakce
ČOI zkontrolovala celkem čtyři typy výrobků. Chybělo prohlášení o vlastnostech, označení CE, označení identifikačními údaji a údaji o výrobci, na štítku nebyly uvedeny deklarované vlastnosti výrobku a jejich úrovně.
diskuse: 1 příspěvek, 06.04.2019 09:44

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Voda, kanalizace