Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Čištění kanalizací se nebojíme!

Datum: 6.6.2018 4:28  |  Autor: Jan Wilczek  |  Organizace: HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Náš nově polepený vůz na čištění kanalizací v Praze určitě nepřehlédnete. Vůz je vhodný na čištění domovní kanalizace a ucpaných odpadů.

HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.
Živcových 251/20
155 00 Praha 5

tel.:604 208 684
e-mail:
web:www.hercikakriz.cz

Nově polepený vůz na čištění kanalizací v Praze - Herčík a Kříž

Vyčistíme váš ucpaný odpad

Náš nově polepený vůz je určen hlavně na čištění domovní kanalizace. Používáme ho také na čištění odpadů z bytů a čištění domovních přípojek. Vůz je osazen výkonným vodním čerpadlem o výkonu 145 lit/min při tlaku 200 barů. Vůz má dále k dispozici průmyslový lux, motorové pero, elektrocentrálu a kalové čerpadlo.

Vaše ucpané odpady a kanalizaci tak vyčistíme rychle, během jedné návštěvy. Na vlastní vodu máme k dispozici nádrž o objemu 5 m3. Nemusíte se bát, že bychom vám brali vodu z kohoutku, jak to běžně dělají instalatérské firmy.

Vyřešíme problém s kanalizací i v třeskutém mrazu

Jelikož je nástavba plně zateplená, přijedeme vám vyčistit ucpaný záchod i při velkých mrazech.

V případě problému s kanalizací nám zavolejte na náš dispečink 604 208 684, kde si můžete domluvit vhodný termín zásahu. Provádíme komplexní servis kanalizací. Od Vyčištění, zjištění závady kamerou, až po opravu kanalizace výkopem, nebo bezvýkopovou technologií.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Aktuální jednání o státní podpoře opatření proti suchu

17.2.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Pro boj se suchem je klíčová i adaptace na sucho a připravenost státu na krizové situace. Ministr životního prostředí proto svolal na 2. jednání odborníky z Národní koalice pro boj se suchem.

50 % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha

16.2.2019 | redakce podle tiskové zprávy MŽP
Sněhová pokrývka postupně doplňuje nejenom přehrady, ale i stavy podzemních vod, přesto 21 % území ČR je stále postiženo půdním suchem a 50  % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha.

Oleje a tuky do kanalizace nepatří

9.2. 8:53   Oleje a tuky do kanalizace nepatří, zanášejí kanalizační stoky a mohou způsobit ucpání. Odkládejte je do sběrného dvora, separovaného odpadu nebo alespoň v PET lahvi do směsného odpadu. více >>>
WC na archeologickém nalezišti Bulla Regia, Tunisko, foto D.Kopačková, redakce

Historie instalatérského oboru

5.2.2019 | Ing. Jakub Vrána, Ph.D., Ústav TZB, Fakulta stavební VUT v Brně
Předchůdci instalatérů byli sekerníci, vodáci a studnaři zabývající se stavbou mlýnů a vodních děl, dále pak i zvonaři a kameníci. První instalatéři začali v zahraničí působit už před rokem 1850. Do Českých zemí přišli první instalatéři z Německa v souvislosti s budováním plynovodů.

Optimalizace návrhových parametrů ČOV v obcích do 2000 EO

4.2.2019 | Ing. Petr Hluštík, Ph.D., Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Ústav technických zařízení budov,
Článek se zabývá optimalizací návrhových parametrů produkce odpadní vody a specifické produkce znečištění u čistíren odpadních vod do 2000 EO. Stanovení redukce znečištění není v normách blíže definováno, nejsou definovány návrhové hodnoty pro různé systémy odkanalizování.

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Voda, kanalizace