Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

KLUDI Pure Function. Jedna idea - Tři série výrobků

Datum: 13.12.2018 5:06  |  Organizace: Kludi-Armaturen spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Vynikající design a vysoká kvalita za přijatelnou cenu je mottem nového konceptu produktů KLUDI Pure Function.

Kludi-Armaturen spol. s r.o.
Havlíčkova 966/11
669 02 Znojmo

tel.:515 222 520
e-mail:
web:www.kludi.com

KLUDI Pure Function. Jedna idea - Tři série výrobků

KLUDI Pure & Style. Elegance v moderní verzi
Výrazný geometrický tvar baterií KLUDI Pure & Style s jemně zaoblenými okraji dodává baterii lehký, moderní vzhled. Dokonale hladký chromový povrch, vysoce kvalitní keramické kartuše, které usnadňují přesné nastavení, široká škála dostupných výrobků v sérii - to jsou prvky nezbytné v interiéru moderní koupelny. Není divu, že série KLUDI Pure & Style byla oceněna cenou Red Dot Award za inovaci, výjimečnou kvalitu a funkční design.

KLUDI Pure & Solid. Krása a ergonomie
Řada KLUDI Pure & Solid se zaměřuje na jemný, nadčasový styl. Díky své jednoduché linii a perfektní úpravě se baterie KLUDI Pure & Solid hodí do interiéru v moderním stylu, stejně jako do uspořádání, v němž vládnou klasika i tradice. Funkčnost jde ruku v ruce s designem. Řada KLUDI Pure & Solid je vyrobena výhradně z nejkvalitnějších součástí, zejména moderních keramických kartuší, které zajišťují rovnoměrný a tichý průtok vody. Mezi další výhody patří ergonomicky tvarovaná rukojeť a výtok, nebo možnost montáže vanových a sprchových baterií v blízkosti stěny, což umožňuje výraznou úsporu prostoru v koupelně.

KLUDI Pure & Easy. Lehkost a jednoduchost
Promyšlený design, všestrannost a současně pozoruhodná, přesná linie činí baterie KLUDI Pure & Easy dokonale přizpůsobené moderním interiérům. Dynamický tvar baterie, v chromovém nebo bílém provedení, výborně zdůrazní charakter koupelny. Moderní funkčnost zde hraje důležitou roli - pohodlná široká rukojeť, jasné označení teplé a studené vody, perfektní tvar a hladký povrch baterie výrazně ovlivňuje její použití. Dalším důležitým řešením je funkce EcoPlus (studená voda teče ve střední poloze páky) pro ekologický provoz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Duben má nakročeno k rekordnímu suchu

17.4. 11:58   Letošní duben v Česku by podle meteorologů mohl být rekordně suchý. Nasvědčují tomu údaje o množství srážek v prvních dvou týdnech měsíce a aktuální vývoj počasí. více >>>

Legionella: ukrývá se uvnitř buněk, přesto má svá slabá místa

15.4.2019 | Michal Třeška, EuroClean s.r.o.
V našich podmínkách se k inaktivaci legionell používá oxid chloričitý (chlordioxid). Jeho výhodou je, že spolehlivě účinkuje za velkého rozsahu hodnot pH. Dokonce ničí i hůře přístupné mikroorganismy v biofilmech – viry, řasy a spory hub.

Do obcí míří peníze na pitnou vodu, elektromobily i šetrné veřejné osvětlení

12.4.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Ministr životního prostředí schválil investice pro zlepšení kvality života obyvatel v obcích obcí v souhrnné výši 366 milionů korun prostřednictvím 174 projektů z Národního programu Životní prostředí. Nejvyšší částku, téměř 100 milionů korun, si mezi sebou rozdělí přes 70 obcí ležících na území národních parků. Významná finanční pomoc putuje také na rekonstrukci veřejného osvětlení nebo pořízení ekologických vozů.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 18.04.2019 20:14

Pozvánka na odborný seminář Novinky ve zdravotní technice 2019

10.4.2019 | STP - Společnost pro techniku prostředí
Změny ve výpočtu vnitřních vodovodů, nová metoda stanovení objemu zásobníkového ohřívače nebo zásobníku teplé vody a novinky v energetické náročnosti z pohledu teplé vody, nová evropská norma v oblasti hospodaření se srážkovou vodou a novinky v oboru. Jste srdečně zváni, členové STP zdarma.
Izolace potrubí, ilustrační obrázek, zdroj ČOI

ČOI kontrolovala izolaci na potrubí

6.4.2019 | redakce
ČOI zkontrolovala celkem čtyři typy výrobků. Chybělo prohlášení o vlastnostech, označení CE, označení identifikačními údaji a údaji o výrobci, na štítku nebyly uvedeny deklarované vlastnosti výrobku a jejich úrovně.
diskuse: 1 příspěvek, 06.04.2019 09:44

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Voda, kanalizace