Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

KLUDI Pure Function. Jedna idea - Tři série výrobků

Datum: 13.12.2018 5:06  |  Organizace: Kludi-Armaturen spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Vynikající design a vysoká kvalita za přijatelnou cenu je mottem nového konceptu produktů KLUDI Pure Function.

Kludi-Armaturen spol. s r.o.
Havlíčkova 966/11
669 02 Znojmo

tel.:515 222 520
e-mail:
web:www.kludi.com

KLUDI Pure Function. Jedna idea - Tři série výrobků

KLUDI Pure & Style. Elegance v moderní verzi
Výrazný geometrický tvar baterií KLUDI Pure & Style s jemně zaoblenými okraji dodává baterii lehký, moderní vzhled. Dokonale hladký chromový povrch, vysoce kvalitní keramické kartuše, které usnadňují přesné nastavení, široká škála dostupných výrobků v sérii - to jsou prvky nezbytné v interiéru moderní koupelny. Není divu, že série KLUDI Pure & Style byla oceněna cenou Red Dot Award za inovaci, výjimečnou kvalitu a funkční design.

KLUDI Pure & Solid. Krása a ergonomie
Řada KLUDI Pure & Solid se zaměřuje na jemný, nadčasový styl. Díky své jednoduché linii a perfektní úpravě se baterie KLUDI Pure & Solid hodí do interiéru v moderním stylu, stejně jako do uspořádání, v němž vládnou klasika i tradice. Funkčnost jde ruku v ruce s designem. Řada KLUDI Pure & Solid je vyrobena výhradně z nejkvalitnějších součástí, zejména moderních keramických kartuší, které zajišťují rovnoměrný a tichý průtok vody. Mezi další výhody patří ergonomicky tvarovaná rukojeť a výtok, nebo možnost montáže vanových a sprchových baterií v blízkosti stěny, což umožňuje výraznou úsporu prostoru v koupelně.

KLUDI Pure & Easy. Lehkost a jednoduchost
Promyšlený design, všestrannost a současně pozoruhodná, přesná linie činí baterie KLUDI Pure & Easy dokonale přizpůsobené moderním interiérům. Dynamický tvar baterie, v chromovém nebo bílém provedení, výborně zdůrazní charakter koupelny. Moderní funkčnost zde hraje důležitou roli - pohodlná široká rukojeť, jasné označení teplé a studené vody, perfektní tvar a hladký povrch baterie výrazně ovlivňuje její použití. Dalším důležitým řešením je funkce EcoPlus (studená voda teče ve střední poloze páky) pro ekologický provoz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Aktuální jednání o státní podpoře opatření proti suchu

17.2.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Pro boj se suchem je klíčová i adaptace na sucho a připravenost státu na krizové situace. Ministr životního prostředí proto svolal na 2. jednání odborníky z Národní koalice pro boj se suchem.

50 % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha

16.2.2019 | redakce podle tiskové zprávy MŽP
Sněhová pokrývka postupně doplňuje nejenom přehrady, ale i stavy podzemních vod, přesto 21 % území ČR je stále postiženo půdním suchem a 50  % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha.

Oleje a tuky do kanalizace nepatří

9.2. 8:53   Oleje a tuky do kanalizace nepatří, zanášejí kanalizační stoky a mohou způsobit ucpání. Odkládejte je do sběrného dvora, separovaného odpadu nebo alespoň v PET lahvi do směsného odpadu. více >>>
WC na archeologickém nalezišti Bulla Regia, Tunisko, foto D.Kopačková, redakce

Historie instalatérského oboru

5.2.2019 | Ing. Jakub Vrána, Ph.D., Ústav TZB, Fakulta stavební VUT v Brně
Předchůdci instalatérů byli sekerníci, vodáci a studnaři zabývající se stavbou mlýnů a vodních děl, dále pak i zvonaři a kameníci. První instalatéři začali v zahraničí působit už před rokem 1850. Do Českých zemí přišli první instalatéři z Německa v souvislosti s budováním plynovodů.

Optimalizace návrhových parametrů ČOV v obcích do 2000 EO

4.2.2019 | Ing. Petr Hluštík, Ph.D., Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Ústav technických zařízení budov,
Článek se zabývá optimalizací návrhových parametrů produkce odpadní vody a specifické produkce znečištění u čistíren odpadních vod do 2000 EO. Stanovení redukce znečištění není v normách blíže definováno, nejsou definovány návrhové hodnoty pro různé systémy odkanalizování.

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Voda, kanalizace