Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Namixujte si sprchový zážitek na míru: nový sprchový systém GROHE Euphoria SmartControl

Datum: 18.10.2018 05:02  |  Organizace: Grohe ČR s.r.o.  |  Firemní zpráva

Užijte si novou dimenzi sprchování s technologií GROHE SmartControl. Od této chvíle bude sprchový zážitek "stiskněte, otočte, sprchujte se" ještě podmanivější. Tento promyšlený mechanizmus se stává součástí řady sprchových systémů GROHE Euphoria.

Grohe ČR s.r.o.
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4

tel.:+420 277 004 190
e-mail:
web:www.grohe.cz
Namixujte si sprchový zážitek na míru: nový sprchový systém GROHE Euphoria SmartControl

Nový způsob nástěnné instalace představuje ovládací baterií SmartControl ve značně kompaktnější podobě a nabízí mimořádně praktickou regulaci teploty díky integrovanému termostatu GROHTHERM.

Systém GROHE Euphoria SmartControl:

  • Sprchová hlavice s několika typy trysek pro výjimečný komfort při sprchování
  • Intuitivní tlačítkové ovládání v minimalistickém provedení
  • Velké množství designových variant

Trojitá zábava během sprchování

Sprchové systémy GROHE Euphoria SmartControl jsou hrdým nositelem označení „Made in Germany“, které s sebou nese inovativní technologie a kvalitu zpracování, v tomto případě například v podobě sprchové hlavice s několika typy sprchových režimů. Centrálním prvkem sprchového systému je nástěnná baterie s tlačítkovým ovládáním. Zárukou její intuitivní obsluhy jsou piktogramy GROHE EasyLogic. Otočná tlačítka slouží k regulaci objemu tekoucí vody – od jemných krůpějí až po skutečně intenzivní osvěžení. Stisknutím tlačítek poté dochází k aktivaci příslušné sprchové trysky.

Nástěnný sprchový systém GROHE Euphoria SmartControl je určen pro nástěnnou montáž a k jeho ovládání slouží baterie s otočnými tlačítky, která je sama o sobě mimořádně kompaktní a elegantní. Povrch sprchového systému je navíc možné přizpůsobit stylu koupelny, jelikož je k dispozici ve dvou povrchových úpravách: v chromové GROHE StarLight nebo elegantní, měsíční bílé.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Duben má nakročeno k rekordnímu suchu

17.4. 11:58   Letošní duben v Česku by podle meteorologů mohl být rekordně suchý. Nasvědčují tomu údaje o množství srážek v prvních dvou týdnech měsíce a aktuální vývoj počasí. více >>>

Legionella: ukrývá se uvnitř buněk, přesto má svá slabá místa

15.4.2019 | Michal Třeška, EuroClean s.r.o.
V našich podmínkách se k inaktivaci legionell používá oxid chloričitý (chlordioxid). Jeho výhodou je, že spolehlivě účinkuje za velkého rozsahu hodnot pH. Dokonce ničí i hůře přístupné mikroorganismy v biofilmech – viry, řasy a spory hub.

Do obcí míří peníze na pitnou vodu, elektromobily i šetrné veřejné osvětlení

12.4.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Ministr životního prostředí schválil investice pro zlepšení kvality života obyvatel v obcích obcí v souhrnné výši 366 milionů korun prostřednictvím 174 projektů z Národního programu Životní prostředí. Nejvyšší částku, téměř 100 milionů korun, si mezi sebou rozdělí přes 70 obcí ležících na území národních parků. Významná finanční pomoc putuje také na rekonstrukci veřejného osvětlení nebo pořízení ekologických vozů.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 18.04.2019 20:14

Pozvánka na odborný seminář Novinky ve zdravotní technice 2019

10.4.2019 | STP - Společnost pro techniku prostředí
Změny ve výpočtu vnitřních vodovodů, nová metoda stanovení objemu zásobníkového ohřívače nebo zásobníku teplé vody a novinky v energetické náročnosti z pohledu teplé vody, nová evropská norma v oblasti hospodaření se srážkovou vodou a novinky v oboru. Jste srdečně zváni, členové STP zdarma.
Izolace potrubí, ilustrační obrázek, zdroj ČOI

ČOI kontrolovala izolaci na potrubí

6.4.2019 | redakce
ČOI zkontrolovala celkem čtyři typy výrobků. Chybělo prohlášení o vlastnostech, označení CE, označení identifikačními údaji a údaji o výrobci, na štítku nebyly uvedeny deklarované vlastnosti výrobku a jejich úrovně.
diskuse: 1 příspěvek, 06.04.2019 09:44

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Voda, kanalizace