Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Namixujte si sprchový zážitek na míru: nový sprchový systém GROHE Euphoria SmartControl

Datum: 18.10.2018 05:02  |  Organizace: Grohe ČR s.r.o.  |  Firemní zpráva

Užijte si novou dimenzi sprchování s technologií GROHE SmartControl. Od této chvíle bude sprchový zážitek "stiskněte, otočte, sprchujte se" ještě podmanivější. Tento promyšlený mechanizmus se stává součástí řady sprchových systémů GROHE Euphoria.

Grohe ČR s.r.o.
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4

tel.:+420 277 004 190
e-mail:
web:www.grohe.cz
Namixujte si sprchový zážitek na míru: nový sprchový systém GROHE Euphoria SmartControl

Nový způsob nástěnné instalace představuje ovládací baterií SmartControl ve značně kompaktnější podobě a nabízí mimořádně praktickou regulaci teploty díky integrovanému termostatu GROHTHERM.

Systém GROHE Euphoria SmartControl:

  • Sprchová hlavice s několika typy trysek pro výjimečný komfort při sprchování
  • Intuitivní tlačítkové ovládání v minimalistickém provedení
  • Velké množství designových variant

Trojitá zábava během sprchování

Sprchové systémy GROHE Euphoria SmartControl jsou hrdým nositelem označení „Made in Germany“, které s sebou nese inovativní technologie a kvalitu zpracování, v tomto případě například v podobě sprchové hlavice s několika typy sprchových režimů. Centrálním prvkem sprchového systému je nástěnná baterie s tlačítkovým ovládáním. Zárukou její intuitivní obsluhy jsou piktogramy GROHE EasyLogic. Otočná tlačítka slouží k regulaci objemu tekoucí vody – od jemných krůpějí až po skutečně intenzivní osvěžení. Stisknutím tlačítek poté dochází k aktivaci příslušné sprchové trysky.

Nástěnný sprchový systém GROHE Euphoria SmartControl je určen pro nástěnnou montáž a k jeho ovládání slouží baterie s otočnými tlačítky, která je sama o sobě mimořádně kompaktní a elegantní. Povrch sprchového systému je navíc možné přizpůsobit stylu koupelny, jelikož je k dispozici ve dvou povrchových úpravách: v chromové GROHE StarLight nebo elegantní, měsíční bílé.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Aktuální jednání o státní podpoře opatření proti suchu

17.2.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Pro boj se suchem je klíčová i adaptace na sucho a připravenost státu na krizové situace. Ministr životního prostředí proto svolal na 2. jednání odborníky z Národní koalice pro boj se suchem.

50 % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha

16.2.2019 | redakce podle tiskové zprávy MŽP
Sněhová pokrývka postupně doplňuje nejenom přehrady, ale i stavy podzemních vod, přesto 21 % území ČR je stále postiženo půdním suchem a 50  % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha.

Oleje a tuky do kanalizace nepatří

9.2. 8:53   Oleje a tuky do kanalizace nepatří, zanášejí kanalizační stoky a mohou způsobit ucpání. Odkládejte je do sběrného dvora, separovaného odpadu nebo alespoň v PET lahvi do směsného odpadu. více >>>
WC na archeologickém nalezišti Bulla Regia, Tunisko, foto D.Kopačková, redakce

Historie instalatérského oboru

5.2.2019 | Ing. Jakub Vrána, Ph.D., Ústav TZB, Fakulta stavební VUT v Brně
Předchůdci instalatérů byli sekerníci, vodáci a studnaři zabývající se stavbou mlýnů a vodních děl, dále pak i zvonaři a kameníci. První instalatéři začali v zahraničí působit už před rokem 1850. Do Českých zemí přišli první instalatéři z Německa v souvislosti s budováním plynovodů.

Optimalizace návrhových parametrů ČOV v obcích do 2000 EO

4.2.2019 | Ing. Petr Hluštík, Ph.D., Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Ústav technických zařízení budov,
Článek se zabývá optimalizací návrhových parametrů produkce odpadní vody a specifické produkce znečištění u čistíren odpadních vod do 2000 EO. Stanovení redukce znečištění není v normách blíže definováno, nejsou definovány návrhové hodnoty pro různé systémy odkanalizování.

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Voda, kanalizace